#indolaselected

img_header

Seznamte se s #indolaselected - naším prvním mezinárodním týmem influencerů! Čtyři mimořádně talentovaní kadeřníci z Nizozemska, Ruska, Španělska a Velké Británie se ponoří do světa Indola a našich inovativních produktů. V návaznosti na hlavní myšlenku naší jedinečné kolekce INDOLA Street Style poskytnou naši influenceři svůj pohled na všechny trendy, vzdělávání ed(You)cation a módu související s vytvářením vzhledu #SimplySmarter. Členové týmu #indolaselected budou mít přímý přístup k Indola expertům a budou proškoleni o způsobu budování své digitální značky s cílem rozvíjet své znalosti a specializaci a přitom budou vytvářet úžasný obsah pro fanoušky Indola.

img_influencer1

Seznamte se s našimi ambasadory

Společně s naším týmem #indolaselected budou pracovat naši globální ambasadoři Andy Smith a Paddy McDougall. Andy a Paddy budou fungovat jako mentoři týmu, kterému nabídnou rady/tipy k vytváření nových variant vzhledu  #StreetStyleCollection a zároveň budou spolupracovat na nastolení nepostradatelných nových trendů. 

blogger_big_paddy
blogger_small_paddy
blogger_mobile_paddy1

Paddy

Colourist

Paddy splits his time between salon life back in Glasgow at the multi award winning Rainbow Room International and travelling the world’s fashion capitals. He has worked under session legend, Duffy; as well as styling, cutting and colouring hair for brands such as Saint Laurent, Louis Vuitton, Rick Owens & Marni.


hairdresser_big_andy
blogger_page_andy02
hairdresser_big_mobile_andy

Andy

Stylist

Andy předává svému týmu svou posedlost tvarem a strukturou při vytváření účesů šitých na míru pro každou jeho zákaznici. Jeho práce se objevuje v mnoha slavných časopisech včetně Vogue a zajišťuje mu pravidelnou účast na Týdnech módy po celém světě.


Úvodní event

Tým již absolvoval své první oficiální setkání v Hamburku na školení "Train the Educator Event". Tato podnětná třídenní událost zahrnovala teambuildingové aktivity, představení výhledu na příští rok a praktické školení o našich nových stylech  #StreetStyleCollection s našimi globálními ambasadory.

img_bts01


img_bts02


img_bts03


img_group