Street Style Collection 2017

Inspired by authentic, real hair.

Find out about a totally wearable collection inspired by authentic, real hair. Street style now has just as much influence as the classic runway shows.

teaser_lb_actice80

Active 80's

Výrazně aktivní oblečení připomínající 80. léta – o tom je tento trend oslavující novou generaci sportovní módy. Stejné nové sportovní ladění se dotýká i účesů laděných do 80. let. Tyto styly využívají jednoduchá vylepšení jako je umístění, styling a moderní techniky střihu, které jim dodávají nový a svěží vzhled.


Jak na to
teaser_lb_rawbohemia1

Raw Bohemia

Oblečení s jemnými růžovými potisky kombinované s ležérními vlasy a nesmlouvavým make-upem vytváří sladký, ale sofistikovaný styl. Stříkané barvy s mírnými květinovými detaily střetávající se s ozdobami, výrazným páskem podtrhujícím estetický vzhled ve stylu Coachella vyjadřují čiré sebevědomí.


Jak na to
teaser_lb_newgender

New Gender

Neexistuje žádné ryze dámské nebo pánské oblečení – linie mezi nimi se smazávají.


Jak na to
teaser_lb_modernmuse

Modern Muse

Tento trend inspirovaný renesancí v sobě ztělesňuje opulenci vyjádřenou dlouhými jednoduchými splývajícími šaty.


Jak na to
teaser_lb_darksensuality

Dark Sensuality

Mystické vlivy přicházejí s dlouhými délkami oblečení vyrobeného z plyšového sametu a nápadných hedvábných látek odrážejících světlo jako štít.


Jak na to
hairdresser_big_mobile_niki

Niki

Indola Koloristka

Niki je mladá a vycházející kreativní koloristická hvězda žijící ve slunečném kalifornském San José. Většinu inspirace hledá na Instagramu, proto neustále vyhledává profily, ze kterých se dá čerpat kreativita. Ráda porušuje zažitá pravidla týkající se barev a nikdy se nebojí experimentovat a zkoušet nové věci, používat kreativnější pojetí svobody a posouvat své hranice! Jak by sama řekla: “Buďte sami sebou – ať už jste zrovna kdokoli…”


hairdresser_big_mobile_mustafa

Mustafa

Kadeřník - stylista

Mustafa strávil své dětství v salonu své matky, takže není žádným překvapením, že se stal předním vlasovým stylistou. Jeho neúprosné odhodlání mu vyneslo titul “ Německý Kadeřník roku”, a to hned třikrát po sobě. Nyní tento mladý a perspektivní Session Stylista žije v New Yorku, pracuje na nejrůznějších módních show a focení po celém světě. Pod vlivem street stylu a módních trendů vytváří širokou škálu stylů pro městské a módně smýšlející lidi.


blogger_mobile_zina

Zina

Indola Blogger

“Někdy trend doslova cítím a vím, že zrovna přichází.”