#indolaselected

Naše další generace party #indolaselected je tu! A bude trávit rok 2020 tím, že se ponoří hlouběji do světa INDOLA a bude se věnovat všemu, co souvisí s pouličním stylem. Můžete se mimo jiné těšit na měsíčně aktualizované reporty, interpretace naší Street Style Collection a ohromující blond looky. Ujistěte se, že sledujete @shefeldenis, @hairbylynndy a @sita_zoroa na Instagramu, a podívejte se na náš kanál YouTube indolaofficial pro nejnovější zprávy a školení!

Poslední Event

února 2020

Main Newsflash Image

Poslední Event

Jedno slovo, které definovalo tuto událost, bylo ZÁBAVA. Mezi vzrušující aktivity připravené pro mezinárodní tým influencerů patřily: individuální výuka mezi naším velvyslancem Andy Smithem a Irene, speciální prohlídka našeho oddělení výzkumu a vývoje a třešničkou na dortu byla jejich vlastní interpretace naší ohromující kolekce Street Style Spring and Summer looks následovaná natáčením pouličního stylu ve Drilling v Hamburku. Lynndy a Sita vytvořily reimaginaci Stand Out Camo pomocí naší blockbusterové techniky colourblocking, zatímco Denis předvedl své schopnosti barvení s krásnou směsí pro vzhled Cut That Out.

Archive

  • 2020
    • únor

Nový Influencer

Selected_Denis

Denis

Talented colourist, salon owner and Indola local ambassador, and ed(you)cator from Moscow. Russian Denis Shefel joins the #indolaselected squad for the second year in a row and will provide us with stunning colour results which he also proudly shares on his Instagram page.


Selected_Lynndy

Lynndy

Lynndy Rolfe je oceňovaná kadeřnice, stylistka a výherkyně titulu British Master Barber z Northamptonu ve Velké Británii. Lynndy, která je v oboru známá svou pozitivitou, pracovitou povahou a odhodláním, se stala v oboru rostoucí hvězdou a zároveň rozvíjí vášeň pro vzdělávání a výuku.


Selected_Sita

Sita

S 20 letými kadeřnickými zkušenostmi za sebou se Irene podílela na mnoha projektech, od kina, televize a editoriálů, po módní přehlídky a technická školení. Kromě toho je odbornou koloristkou s báječnou prezentací na Instagramu, kde ukazuje své výtvory a odborné znalosti.