#indolaselected

img_header

Seznamte se s #indolaselected - naším prvním mezinárodním týmem influencerů! Čtyři mimořádně talentovaní kadeřníci z Nizozemska, Ruska, Španělska a Velké Británie se ponoří do světa Indola a našich inovativních produktů. V návaznosti na hlavní myšlenku naší jedinečné kolekce INDOLA Street Style poskytnou naši influenceři svůj pohled na všechny trendy, vzdělávání ed(You)cation a módu související s vytvářením vzhledu #SimplySmarter. Členové týmu #indolaselected budou mít přímý přístup k Indola expertům a budou proškoleni o způsobu budování své digitální značky s cílem rozvíjet své znalosti a specializaci a přitom budou vytvářet úžasný obsah pro fanoušky Indola.

img_influencer1

Seznamte se s našimi ambasadory

Společně s naším týmem #indolaselected budou pracovat naši globální ambasadoři Andy Smith a Paddy McDougall. Andy a Paddy budou fungovat jako mentoři týmu, kterému nabídnou rady/tipy k vytváření nových variant vzhledu  #StreetStyleCollection a zároveň budou spolupracovat na nastolení nepostradatelných nových trendů. 

blogger_big_paddy
blogger_small_paddy
blogger_mobile_paddy1

Paddy

Colourist

Paddy splits his time between salon life back in Glasgow at the multi award winning Rainbow Room International and travelling the world’s fashion capitals. He has worked under session legend, Duffy; as well as styling, cutting and colouring hair for brands such as Saint Laurent, Louis Vuitton, Rick Owens & Marni.


hairdresser_big_andy
blogger_page_andy02
hairdresser_big_mobile_andy

Andy

Stylist

Andy předává svému týmu svou posedlost tvarem a strukturou při vytváření účesů šitých na míru pro každou jeho zákaznici. Jeho práce se objevuje v mnoha slavných časopisech včetně Vogue a zajišťuje mu pravidelnou účast na Týdnech módy po celém světě.


#indolaselected Street Style Event v Berlíně

Náš talentovaný #indolaselected tým se vydal do městských ulic Berlína na společné dvoudenní setkání! První den byl spojen s návštěvou stylových částí Berlína, ve kterých tým čerpal inspiraci. Na závěr dne mu byl přidělen fixní rozpočet na nákup veškerého oblečení a doplňků, které budou perfektně korespondovat s vlasovými trendy modelek vytvářenými následující den. Druhý den se celá akce předunula do funky studia Double v Kreuzbergu, ve kterém tým využil získanou inspiraci pro vytvoření nápaditých účesů, které doplnily zakoupené street outfity. Po té, co #indolaselected tým doladil poslední detaily v salonu, vyrazil spolu s modelkami na módní focení do ulic. Přesvěčte se sami, jak snadné je se zamilovat do do kreativních výtvorů Scandinavian Blonde či Iced Jam!

file


file


file


file


file


file