#indolaselected

Seznamte se s naším týmem #indolaselected! Strávili rok 2021 ponořením se do světa INDOLA a zároveň se věnovali nejnovějším #hairtrends na sociálních sítích. Úchvatné blond styly, pastely plné barev a užitečné #SmartTipy jsou jen některé z věcí, na které se můžete těšit. Nezapomeňte na Instagramu sledovat @shefeldenis, @abigail_jarrold , @sita_zoroa a @urbanstudio_kumurov, abyste se dozvěděli nejnovější zprávy o našem týmu a novinky ze vzdělávání ed(you)cation. Prostřednictvím @indola se na Instagramu dočkáte také exkluzivního obsahu!

Poslední Event

ledna 2022

Main Newsflash Image

Blond maraton - leden 2022

#indolaselected se vrací se svým týmem influencerů přinášejících autentickou inspiraci v reálném čase, kterou si vaše zákaznice zamilují. Letošní rok jsme zahájili se dvěma novými členy, Abbey a Mile. Pracovali společně s naším Blond expertem Denisem a kreativním talentem na barvení Sitou (z různých míst ve Velké Británii, Španělsku, Řecku a Rusku), aby vám přinesli nepostradatelné blond styly pro letošní léto. Akce se zaměřila na naši NOVOU ucelenou barvicí a pečující řadu Blonde Expert, díky které se stanete #AbsoluteBlondeExpert. Denis, Abbey, Mile a Sita dosáhli fantastických výsledků při jejich použití na svých modelkách - a my se nemůžeme dočkat, až je vyzkoušíte na svých klientkách a podělíte se s námi o své výsledky na sociálních sítích!.

září 2021

Main Newsflash Image

Komerční služby – Září 2021

Náš #indolaselected se spojil opět v září, ale tentokrát z několika různých míst v Anglii, Španělka nebo Ruska, aby nám přinesl nejzajímavější a kreativní podzimní trendy, které budou vaši klienti milovat. Setkání se zaměřovalo na rychlé komerční služby na salonu a pro ty neexistuje nic lepšího než Indola Color Style Mousse. Pro oživení tým použil naše Indola PCC barvy aby dosáhli kreativní barvy a inspirovali vás. Lynndy, Denis a Sita dosáhli na modelkách fantastických výsledků pomocí Indola CSM a PCC barev a my se nemůžeme dočkat, až vám tyto výsledky ukážeme prostřednictvím sociálních sítí.

května 2021

Main Newsflash Image

Cotton Candy - květen 2021

Náš tým #indolaselected se sešel v Hamburku i v Moskvě a vytvořil opravdovou inspiraci v reálném čase. Tentokrát jsme použili #colorblaster a naši NOVOU pečující a stylingovou řadu INDOLA k vytvoření a sdílení jedinečného obsahu - představili jsme nejnovější techniky a úžasné výsledky, kterých můžeme dosáhnout pomocí produktů Indola. Léto znamená barvy a my chceme naplno využít potenciál #colorblaster a reagovat na touhu našich zákaznic po barevném a kreativním stylu. Toto jsme doplnili o úžasné účesy vytvořené pomocí nové pečující a stylingové řady Indola. Sitě jsme přidělili roli "kreativní odbornice na barvy", což bylo hlavním tématem této akce!

února 2021

Main Newsflash Image

Blond maraton -únor 2021

#indolaselected se vrací se svým týmem influencerů, kteří poskytují opravdovou inspiraci v reálném čase! Letošní program jsme zahájili digitální online akcí, díky které jsme se mohli sejít a tvořit obsah i v době covidu. Prostřednictvím Blond maratonu jsme reagovali na nové blond trendy a barvicí techniky. Denisovi jsme přidělili roli "blond experta", což bylo zaměření této akce. Nenechte si to ujít! Podívejte se na obsah této akce na sociálních sítích! Zahájili jsme také UGC kampaň s obsahem vytvořeným přímo členy našeho týmu, abychom vás - naši komunitu - povzbudili k vytvoření vašeho blond stylu a v tom, abyste se stali #BlondeExpert.

února 2020

Main Newsflash Image

Poslední Event

Jedno slovo, které definovalo tuto událost, bylo ZÁBAVA. Mezi vzrušující aktivity připravené pro mezinárodní tým influencerů patřily: individuální výuka mezi naším velvyslancem Andy Smithem a Irene, speciální prohlídka našeho oddělení výzkumu a vývoje a třešničkou na dortu byla jejich vlastní interpretace naší ohromující kolekce Street Style Spring and Summer looks následovaná natáčením pouličního stylu ve Drilling v Hamburku. Lynndy a Sita vytvořily reimaginaci Stand Out Camo pomocí naší blockbusterové techniky colourblocking, zatímco Denis předvedl své schopnosti barvení s krásnou směsí pro vzhled Cut That Out.

Archive

 • 2022
  • leden
 • 2021
  • září
  • květen
  • únor
 • 2020
  • únor

Nový Influencer

Selected_Denis

Denis

Talentovaný kolorista, majitel salonu a lokální ambasador Indoly a skolitel z Moskvy. Rus Denis Shefel se připojuje k týmu #indolaselected již druhým rokem v řadě a poskytne nám ohromující barevné výsledky, které také hrdě sdílí na své stránce na Instagramu.


New_Influencers_Abigail

Abbey

Abbey Jarrold je profesionální kadeřnice ze Surrey ve Velké Británii. Svou kariéru začala v kadeřnickém salonu v Guildfordu a poté se přestěhovala do salonu v Chelsea, kde absolvovala školení a praxi. Abbey cestovala s Indolou po celém světě a asistovala Globálnímu ambasadorovi Andymu Smithovi při mnoha foceních, módních přehlídkách a globálních kampaních. Abbey je nyní Indola ambasadorkou ve Velké Británii a nedávno se stala členkou #indolaselected. Abbey právě dokončila návrh vlastního salonu/studia, kde pracuje na volné noze.


Selected_Sita

Sita

S 20 letými kadeřnickými zkušenostmi za sebou se Irene podílela na mnoha projektech, od kina, televize a editoriálů, po módní přehlídky a technická školení. Kromě toho je odbornou koloristkou s báječnou prezentací na Instagramu, kde ukazuje své výtvory a odborné znalosti.


New_Influencer

Mile

Mile pracuje v kadeřnictví 17 let. Své široké dovednosti začal rozvíjet v Londýně a poté pokračoval po celém světě, kde sbíral zkušenosti jako mezinárodní kadeřník. Poté, co měl posledních 10 let svůj vlastní salon, se jeho vášeň postupně přesunula ke vzdělávání. Mile je Indola regionálním ambasadorem a součástí týmu EECA. Tato pozice mu umožňuje sdílet své znalosti a zároveň se účastnit mnoha přehlídek, seminářů a focení.