#indolaselected

Seznamte se s naším týmem #indolaselected! Strávili rok 2021 ponořením se do světa INDOLA a zároveň se věnovali nejnovějším #hairtrends na sociálních sítích. Úchvatné blond styly, pastely plné barev a užitečné #SmartTipy jsou jen některé z věcí, na které se můžete těšit. Nezapomeňte na Instagramu sledovat @shefeldenis, @hairbylynndy a @sita_zoroa, abyste se dozvěděli nejnovější zprávy o našem týmu a novinky ze vzdělávání ed(you)cation. Prostřednictvím @indola se na Instagramu dočkáte také exkluzivního obsahu!

Poslední Event

května 2021

Main Newsflash Image

Cotton Candy - květen 2021

Náš tým #indolaselected se sešel v Hamburku i v Moskvě a vytvořil opravdovou inspiraci v reálném čase. Tentokrát jsme použili #colorblaster a naši NOVOU pečující a stylingovou řadu INDOLA k vytvoření a sdílení jedinečného obsahu - představili jsme nejnovější techniky a úžasné výsledky, kterých můžeme dosáhnout pomocí produktů Indola. Léto znamená barvy a my chceme naplno využít potenciál #colorblaster a reagovat na touhu našich zákaznic po barevném a kreativním stylu. Toto jsme doplnili o úžasné účesy vytvořené pomocí nové pečující a stylingové řady Indola. Sitě jsme přidělili roli "kreativní odbornice na barvy", což bylo hlavním tématem této akce!

února 2021

Main Newsflash Image

Blond maraton -únor 2021

#indolaselected se vrací se svým týmem influencerů, kteří poskytují opravdovou inspiraci v reálném čase! Letošní program jsme zahájili digitální online akcí, díky které jsme se mohli sejít a tvořit obsah i v době covidu. Prostřednictvím Blond maratonu jsme reagovali na nové blond trendy a barvicí techniky. Denisovi jsme přidělili roli "blond experta", což bylo zaměření této akce. Nenechte si to ujít! Podívejte se na obsah této akce na sociálních sítích! Zahájili jsme také UGC kampaň s obsahem vytvořeným přímo členy našeho týmu, abychom vás - naši komunitu - povzbudili k vytvoření vašeho blond stylu a v tom, abyste se stali #BlondeExpert.

února 2020

Main Newsflash Image

Poslední Event

Jedno slovo, které definovalo tuto událost, bylo ZÁBAVA. Mezi vzrušující aktivity připravené pro mezinárodní tým influencerů patřily: individuální výuka mezi naším velvyslancem Andy Smithem a Irene, speciální prohlídka našeho oddělení výzkumu a vývoje a třešničkou na dortu byla jejich vlastní interpretace naší ohromující kolekce Street Style Spring and Summer looks následovaná natáčením pouličního stylu ve Drilling v Hamburku. Lynndy a Sita vytvořily reimaginaci Stand Out Camo pomocí naší blockbusterové techniky colourblocking, zatímco Denis předvedl své schopnosti barvení s krásnou směsí pro vzhled Cut That Out.

Archive

  • 2021
    • květen
    • únor
  • 2020
    • únor

Nový Influencer

Selected_Denis

Denis

Talented colourist, salon owner and Indola local ambassador, and ed(you)cator from Moscow. Russian Denis Shefel joins the #indolaselected squad for the second year in a row and will provide us with stunning colour results which he also proudly shares on his Instagram page.


Selected_Lynndy

Lynndy

Lynndy Rolfe je oceňovaná kadeřnice, stylistka a výherkyně titulu British Master Barber z Northamptonu ve Velké Británii. Lynndy, která je v oboru známá svou pozitivitou, pracovitou povahou a odhodláním, se stala v oboru rostoucí hvězdou a zároveň rozvíjí vášeň pro vzdělávání a výuku.


Selected_Sita

Sita

S 20 letými kadeřnickými zkušenostmi za sebou se Irene podílela na mnoha projektech, od kina, televize a editoriálů, po módní přehlídky a technická školení. Kromě toho je odbornou koloristkou s báječnou prezentací na Instagramu, kde ukazuje své výtvory a odborné znalosti.