vzdělávání ed(you)cation

jen pro vás

Naučte se vytvářet ikonické styly prostřednictvím smart online vzdělávání, inspirativních tutoriálů s nepostradatelnými technikami pro váš salon, inovativních receptur našich produktů a úžasných barev, které vám otevřou celý nový svět kreativity. #SimplySmarter

Education_2360x12661

Pamatujete si, jak jste se cítili při stříhání vaší první zákaznice? Pravděpodobně to byla směsice pocitu vzrušení s obavami  "co když budou vlasy vypadat, jakoby je ostříhal Střihoruký Edward".

Ale když jste skončili, tak převládl fantastický pocit hrdosti a uspokojení z toho, že jste to zvládli.

Nyní, po několika letech vaše kadeřnická kariéra postupuje a vy se začínáte rozhodovat, jestli se stanete univerzálním kadeřníkem ovládajícím všechny varianty této práce nebo se stanete specialistou na střih či barvení. 

Bez ohledu na to, jakou cestu si zvolíte, jedna činnost vás bude provázet celou vaší kadeřnickou kariérou, a tou je …

famfáry, prosím – VZDĚLÁVÁNÍ!

Bez vaší ochoty a nadšení pro nové střihy, vlasové barvy a účesy se nikdy nemůžete dozvědět, jaký je váš skutečný potenciál. 

My v Indole věříme, že vzdělávání by mělo být plné informací a zábavy, bez nesrozumitelných názvů a prázdných slov. Naše vzdělávání nazýváme: 

ed(you)cation

Proč? Protože VY (YOU) jste středem všeho, co děláme. Dokonale chápeme, že se chcete učit svým vlastním způsobem, kde chcete a kdy chcete. Proto vám přinášíme možnost přístupu ke vzdělávání 24/7. Naše motto je "jednoduše chytřejší" - Simply Smarter. Teď už je to jen na vás! Chcete-li se začít vzdělávat v našem programu ed(you)cation.

 

 

Benefit

Zjistěte více

Education_366x196_011

Naučte se nové dovednosti

Z ulice do salonu – dostupné, zákaznicky orientované styly, které se velmi snadno nosí a dají se 100% opětovně vytvářet.


Více
Education_366x196_021

Objevte kreativitu

Všichni jsme velmi zaměstnaní lidé, proto poskytujeme online podporu 24/7 a dáváme Vám tak možnost získávat informace a vzdělávat se Vaším tempem a v čase, kdy VÁM to vyhovuje.


Více
Education_366x196_031

Získejte znalosti

Žádné nesmysly, ale snadno pochopitelné tutoriály “jak na to” vytvořené kadeřníky pro kadeřníky. Získejte více znalostí s pomocí našich návodů Krok za krokem a Vzdělávacích materiálů on-line.


Více