NEWFLASH! Nové vzdělávání Ed(you)cation pro vás!

Vítejte v našem měsíčním Newsflash segmentu, který přináší zábavu ve své nejlepší podobě!

Připojte se ke členům komunity #indolaselected, kteří se stali našimi vzdělávacími experty a vydejte se s nimi na měsíční cestu za objevováním nových technik, které podpoří vaší kreativitu a odbornost. Naše vzdělávání ed(you)cation bude tady pro vás v tomto zcela novém segmentu, kde najdete kompletní podrobný tutoriál a články o trendech a odborné tipy. Sledujte vaše nejlepší příspěvky #indolaselected na kanálech našich sociálních médií a seznamte se každý měsíc s kompletním Ed(you)cation Newsflash v tomto segmentu. Budete mít všechno! Střih, barvu a samozřejmě styling!

dubna 2020

Main Newsflash Image

BLONDING CRAFT: Modern Placements

Přáli jste si někdy zrychlit váš barvicí servis? Naše nová technika volné ruky je pro generaci INDOLA koloristů, kteří chtějí vytvořit transformační styly a ušetřit čas! Trend pro balayage techniku volné ruky přes fólie bude pokračovat i v roce 2020. Zjistěte, jak dokonalé umístění barvy zkrátí dobu návštěvy na polovinu a umožní zákaznicím pořizovat si selfie přímo ze salonu… Krása duální aplikace… Nyní můžete vytvořit úžasný efekt u kořínků s pouhými dvěmi jednoduchými kroky: Nejdříve buďte kreativní při malování sekcí s Blonde Expert. Šířku, rozestupy a umístění sekcí můžete měnit pro vytvoření různých efektů a vyhovět tak představám vašich zákaznic! Jestliže vaše zákaznice chtějí zářivý styl, jednoduše se posouvejte vodorvným směrem nahoru nebo pro rozptýlený styl tyto sekce natupírujte! Tato fáze není pro slabá srdce, ale zachovává víru. Jakmile dojde k zaschnutí, vaše zákaznice budou po tónovacím servisu okouzlené výraznými a krásně probarvenými prameny. Pak přijde čas k rozpíjení barvy. Nastává čas použít vaší představivost a přizpůsobit výsledek vaší zákaznici. Buď ztlumte výsledek v oblasti kořínků pro živější balayage styl nebo je úplně vynechte z ošetření a pracujte ve vodorovných sekcích. Blond specialista a člen kreativní komunity #indolaselected Denis Shefel (@shefeldenis) si vybral odstíny PPC plus 4% Developer a pak přidal Color Transformer s míchacím poměrem 1:1:0.5 pro zvládnutí techniky smudge. Color Transformer proměňuje PCC odstíny do demi-permanentní barvy pro plynulé nabarvení linií. Je to přímý způsob řešení této duální aplikace. Kontrola vašeho toneru pohledem je zásadní, ale vždy se můžete spolehnout na dokonalé sladění barvy a krásný lesk. Pro vizuální orientaci se podívejte na tutoriál a na náš nže uvedený podrobný průvodce. S těmito jednoduchými technikami spořícími čas nastal čas vše smíchat a podpořit váš barvicí byznys.
Newsflash 2020
Denisův Tip experta
“Používání demi-permanentní barvy pro tónování vlasů po balayage aplikaci volnou rukou je moje oblíbená technika. Zaručuje, že vlasy zůstanou syté a lesklé až do další návštěvy salonu"

května 2020

Main Newsflash Image

BLOND KRÁSA: Konturovací prosvětlení

Zábavné! Zářivé! Výrazné! Nechte promluvit konturovací prosvětlení… Víme, že rádi nabízíte svým zákaznicím nejnovější trendy. Letos na jaře vám přinášíme retro klasických a výrazných blond kontur se svěžím a dramatickým akcentem! Nová dekáda volá po novém stylu a neexistuje lepší způsob jak začít, než přepracovat obličej rámující melíry z 90. let. Jsou zpět v celé své kráse a vaši klienti si je získají svou všestranností a působivým efektem! Od Ginger Spice po Beyoncé - tajemství se skrývá za proužky! Od chvíle, kdy se Ginger Spice postavila na pódium, si dívky spoují její blond prameny rámující obličej s bezstarostným sebevědomím a odhodláním žít život naplno. Nyní kontury nabízejí způsob, jak získat zpět dívčí sílu pro novou generaci. Vzhled s výraznými pruhy barvy vysílá silný vzkaz o vnitřní síle, odvaze a odolnosti. Zatímco balayage je typický svou mírnou nonkonformitou, výrazné proužky otevřeně říkají: „2020 je mým rokem.“ Není divu, že se tento styl rychle stává populárním mezi americkými celebritami, které si běžně vytvářejí svá vlastní pravidla, včetně Beyoncé. Lynndy Rolfe (@hairbylynndy), oceněná kadeřnice a členka kreativního týmu #indolaselected, sledovala rozšiřování tohoto trendu z Londýna do top salonů po celém světě. Doporučuje Blonde Expert Zesvětluící pudr pro vytvoření 8 úrovní zesvětlení a nádherné jasné barvy společně se zpevněním vazby ve vlasech a minimalizovaným lámáním. Tento styl není omezený pouze na světlé melíry - můžete být kreativní a přizpůsobit barevné kontury rámující obličeje zákaznicím, které chtějí dokonalý styl pro Insta léto. Objevte potenciál konturovacího prosvětlení se vzděláváním Ed(you)cation:
Newsflash 2020
Expert Tip Lynndy
"Líbí se mi doplnit blond odstíny o růžové nuance. Zmodernizujte své techniky pomocí trendového odstínu a získejte zcela nový pohled na tradiční zesvětlující službu“

června 2020

Main Newsflash Image

TAJNÉ TIPY PRO TÓNOVÁNÍ: Kreativní míchání a aplikace

Ačkoli vaše zákaznice nemusí rozumět té magii, která se děje v kadeřnickém křesle, my jsme tady, abychom vám - generaci INDOLA expertů - pomohli plnit jejich přání. Mnoho zákaznic si myslí, že základem je odbarvení, ale vaší skutečnou tajnou zbraní při boji s nerovnoměrnou barvou a mosaznými tóny je toner! Při tónování platí tři zlatá pravidla. Dodržujte je a každá zákaznice bude s vašimi výsledky spokojená.. Duální aplikace vyhrává! Použití toneru na vlasy pomáhá vyčistit jakoukoli přechodovou linii a zajišťuje vyrovnanější kontrast mezi vlasy ošetřené s a bez fólií pro krásně rovnoměrné výsledky. Pro vytvoření další dimenze zvolte ve vaší duální aplikaci kombinaci různých tónů. S pre-tonerem uvidíte světlo! Trik spočívá ve vytvoření čistého vyrovnaného základu, který vlasy perfektně připravuje pro pastelové směsi. Trvá to jenom chvilku (v závislosti na poréznosti vlasů), ale efekt maximalizuje zesvětlení a zajišťuje delší stálost odstínů. Pochopte své barvy! Blond INDOLA řada nabízí neodolatelný výběr, proto se důkladně seznamte s našimi vlasovými vzorníky! Pochopte, jak odstíny působí a vyzkoušejte si naše receptury, které vám umožní nabídnout každé zákaznici výsledky, po kterých touží. Nezapomeňte, že naše integrovaná Hair-Bond technologie minimalizuje lámání vlasů a vaše zákaznice se díky tomu můžou těšit z extra vyživených a lesklých vlasů. Proč nevyzkoušet krásnou řadu Blonde Expert Pastelů pro osobité pojetí klasických melírů. Naše kreativní blond s jemným růžovým nádechem jsou úžasným příkladem práce cenami ověnčené kadeřnice a členky kreativního týmu #indolaselected Lynndy Rolfe (@hairbylynndy). Tipy k této technice najdete níže v detailním postupu.
Newsflash 2020
Tip od expertky Linndy
"U tónování platí jedno zlaté pravidlo. Vždy tónujte podle základní úrovně, kterou vidíte, ne podle základní úrovně, kterou chcete dosáhnout. Nezapomeňte na to, že tonery vlasy nezesvětlují!"

Archiv

  • 2020
    • duben
    • květen
    • červen