SSC Podzimní styly 2020

Nastal čas rozloučit se s dlouhými pohodovými slunečními dny a přivítat novou sezónu plnou ostrých tvarů, výrazně lesklých barev a nových strukturovaných střihů. Naše dva styly nejsou vůbec formální, jsou plné zábavy a nebojácnosti a jako vždycky jsou inspirované módou ulice. Tyto nové sezónní styly kombinují barvy podzimu s novými originálními tvary - jsou strukturovanější než letní jemnost, ale stále hravé a velmi slušivé. A naše Panelling barvicí technika vám umožní vytvořit krásně třpytivý odstín. Móda se zaměřuje na pánské bundy a kalhoty v uvolněném oversize střihu - a zábavné záblesky barev vynikající vedle šedých a neutrálních tónů.

autumn_sub_panelling01_L

Panelling styl 1

V tomto stylu si Panelling technika hraje s přírodními odstíny podzimních tónů a dodává dotyk karamelových a medových odstínů. Jemná paleta barev dominuje ofině a tvoří linii obličeje. Střih výrazně rámuje obličej, má ležérní konečky, pěšinku na středu a dvouvrstvé sekce zachovávající hravou siluetu. Styl je uhlazený a hebký a zároveň si zachovává svěžest a rebelskou atmosféru.


Jak na to
autumn_sub_panelling01_S
autumn_sub_panelling02_L

Panelling styl 2

Tento styl čerpá inspiraci v podzimu a technika Panelling vytváří plynulé propojení kontrastních nebo doplňujících se barev pro dosažení třpytivého multitonálního efektu. Teplé odstíny vytváří zajímavou paletu jemných, ale současných barev. Inspirace v architektuře přináší na míru šitý tvar a moderní střih s oblými liniemi, které udržují pozornost u barvy. Styling je uhlazený a zakulacený, bez viditelné pěšinky pro prezentaci kompletního efektu barvy v přední partii.


Jak na to
autumn_sub_panelling02_S

Získejte

Indola Mini Magazín