Naše filozofie

Naše kolekce Street Style se inspiruje úžasnými styly a módou ze skutečného života, které jsou k vidění na ulicích po celém světě. Ty jsou pak znovu interpretovány naší kreativním týmem vlasových a módních stylistů v podobě okamžitě použitelných stylů, které můžete pro vaše zákaznice snadno vytvářet. Zároveň vás budeme informovat o nejnovějších trendech v barvě, střihu a technikách, aby se váš salon stal vyhledávanou lokalitou.

img_CreaticeCrew

Nejnovější trendy od našeho Kreativního týmu

Náš tým vlasových odborníků se inspiruje skutečným životem v ulicích celého světa a na jejich základě vytváří nejnovější nepostradatelné trendy.


img_LatestTechniques

Nejnovější technika Blockbuster

Letošní nejžádanější barvicí technika je doplněná sezónními technikami střihu a stylingovými tipy


img_LatestCommercials

Nejnovější komerční servis

Možnosti sezónního servisu založené na vysoce komerčních a originálních stylech, které lze snadno přizpůsobit a opětovně vytvářet v každodenní nabídku stylistů


Proč si pro váš salon vybrat SSC?

Naše kolekce Street Style byla vytvořená speciálně k tomu, aby inspirovala vás a vaše zákaznice. Trendy vycházející přímo z ulice náš tým transformuje do střihů a stylů, které můžete snadno opětovně vytvářet a přinášet tak svým záaznicím ohromující výsledky. Každou sezónu vám přinášíme nejaktuálnější styly, techniky a vzhledy, které můžete předávat svým zákaznicím. 

 

Budou se pak vracet častěji, protože budete prvním salonem ve vaší lokalitě, který se vyzná v nejnovějších vlasových módních trendech. Nechte svůj salon vyniknout a odlišit se od ostatních pomocí nápaditých barvicích a střihacích technik a rozvojem vašich kadeřnických dovedností, ke kterým chce mít přístup každý.