SSC Spring looks 2020

V přírodě začínají rašit první pupeny a my jsme se ponořili do oceánů a nechali se inspirovat k vytvoření našich jarních stylů Under The Sea a Stand Out Camo. Určitě neodoláte volání vaší vnitřní mořské panny z našeho stylu Under The Sea, který je plný volánků a plisování z jemných organzových materiálů a průsvitných perleťových látek připomínající život v oceánu. Stand Out Camo se nezaměřuje na armádní oblečení, ale na barevnou a moderní interpretaci maskovacích potisků prezentovaných v podobě, která nikdy nesplyne s okolím.

spring_UnderTheSea_L
spring_UnderTheSea_S

Blocking Featured In

Under The Sea

Nechte se unášet letošním jarním trendem na vlnách volánů a plisování z jemné organzy. Bílé mušličky a perly požijte jako doplňky a přidejte tyrkysové flitry vytvářející iluzi šupin. Bledě modré, zelené, světle pískové a růžové tóny jsou zásadní, vyhýbejte se výrazným černým akcentům, které by mohly celkový vzhled narušit. Vlasy prostřednictvím blokování přírodních hlubokých hnědých tónů vytváří uvěřitelný styl s volně plynoucím střihem vyprávějícím o novém pohledu na svět a mladistvé revoltě.


Jak na to
spring_UnderTheSea_M
spring_StandOut_Male_L
spring_StandOutCamo_Male_S

Blocking Featured In

Stand Out Camo Chlapec

Toto jaro zapomeňte na splynutí s davem, protože nepřehlédnutelné maskáčové vzory se staly novým základem módy. Tyto potisky přicházejí v nové podobě a blátivé hnědá a zelená barva byla nahrazena svěžějšími a zářivějšími tóny. Tento styl není o splynutí s davem, ale naopak o nepřehlédnutelném trendu a prezentaci nových pohledů na svět. Vlasy jsou hrubé a plné živého pohybu a přitom stále zůstávají uhlazené a elegantní. Styling evokuje grunge atmosféru vytvářející matný mužský styl.


Jak na to
spring_StandOutCamo_Male_M
spring_StandOut_Female_L
spring_StandOutCamo_Female_S

Blocking Featured In

Stand Out Camo Dívka

Toto jaro zapomeňte na splynutí s davem, protože nepřehlédnutelné maskáčové vzory se staly novým základem módy. Ačkoli byly kamuflážní vzory původně určené výhradně mužům, nyní se objevují v ženských tónech ladících s elegantním stylem vyznavaček street módy. Tento trend se nezaměřuje na armádní oblečení, ale na barevnou a moderní interpretaci maskovacích potisků. Vlasy jsou krátké a svěží s mladistvou energií a hravými délkami. Přidání blokovácí barvy vytváří duhové, mnohobarevné pudrové pastely, ze kterých jaro přímo sálá.


Jak na to
spring_StandOutCamo_Female_M

Get the

Indola Magazine