SSC Spring 2021 – Feeling Normcore

Jaro je konečně zpět! Slunce znovu svítí a díky němu se cítíme skvěle. Prostě nastává ideální čas jít ven a ukázat světu své úžasné nové vlasy. V této sezóně naše styly prozkoumají trend normcore prezentující návrat k jednoduchosti! Tento styl je obecně spojený s počátkem našeho tisíciletí, kdy se grunge setkal s popem a neformálnost s elegancí a vlasy se staly prostředkem k plnému vyjádření tohoto trendu.

Look1_HighContrastBob_L

Mikádo High Contrast

V tomto vzhledu jsme kombinovali grafický tvar, který připomíná klasické mikádo 90. let, s hravou kratší délkou a výraznou ofinou pro moderní pojetí.


Jak na to
Look1_HighContrastBob_S
Look2_EffortlessBlonde_L

Effortless blonde

Tento bezstarostný blond styl inspirovaný seriálem „Beverly Hills 90210“ z konce 90. let vyhoví každému vkusu. Melíry v dlouhých blond vlasech jsou předefinované moderní siluetou a klasickým vrstveným tvarem.


Jak na to
Look2_EffortlessBlonde_S
Look3_AshBrown_L

Ash Brown

Nově jsme v tomto stylu interpretovali ztělesnění „robustních melírů“ a modernizovali jsme ho pomocí zcela nové popelavé palety barev. Zůstaňte věrní rebelské podstatě tohoto stylu s rozcuchanou strukturou a jemnou ofinou pro moderní příjemnou atmosféru.


Jak na to
Look3_AshBrown_S

Získejte

Indola Mini Magazín