SSC Jarní styly 2022

Jaro je tady a konečně nastal čas načerpat nové síly a povýšit kreativitu na další úroveň. V tomto kouzelném ročním období se představují naše dva nové účesy, The French Bob a The 70s Copper Shag, které svým nostalgickým prázdninovým duchem povznášejí náladu a rozjasňují atmosféru. Vraťte se do retro stylu a nechte vintage tóny splynout s vícerozměrnou barvou vlasů v nadčasové hnědé a připravte se na úžasnou jahodově měděnou barvu přinášející moderní a elegantní nádech street stylu.

Look1_TheFrenchBob_L

The French Bob

Popelavé odstíny doplňuje nadčasová hnědá barva s vintage nádechem inspirovaným klasickým pařížským střihem pod bradu. Tento střih ve stylu "takhle jsem se probudila" a vlasy dlouhé až k bradě se středně dlouhou ofinou upravenou krátkým odstupňováním zadní partie dodávají účesu nádech nenucenosti a francouzské elegance.


Jak na to
Look1_TheFrenchBob_S
Look2_TheShag_L

The 70s Copper Shag

Různé odstíny červené a měděné barvy jsou do vlasů vkreslené v jemných barevných přechodech, které zvýrazňují měděný lesk a dodávají účesu hloubku a lehkost. Znovu si připomeňte klasický účes ze 70. let s moderním nádechem díky vícerozměrné a sofistikované barvě vlasů s širokými vzdušnými loknami a těžkými vnitřními vrstvami.


Jak na to
Look2_TheShag_S

Získejte

Indola Mini Magazín