SSC Letní styly 2020

Je léto a náš kreativní tým se inspiroval vysokou teplotou ulic a modrou oblohou nad nimi a přivedl na svět trendy Kooky Crafts a Cut That Out. Technika Colourmelting se používá na vlasy v obou těchto stylech, v trendu Kooky Crafts vytváří krásně přirozené blond tóny, které se navzájem prolínají a v trendu Cut That Out vytváří výrazný vzhled, který neočekávaně plyne ze světlého do tmavého tónu. Móda Kooky Crafts kombinuje plisování s ručně vyráběnými řemeslnými prvky, jako jsou třeba knoflíky z mušlí. Cut That Out pracuje s prostřiženým oblečením, které dává vyniknout vašemu nejlepšímu doplňku - vaší pokožce.

summer_KookyCrafts_L

Colourmelting prezentovaný v

Kooky Crafts

Technika Colourmelting použitá v tomto stylu se liší od balayage a ombré, protože barva kaskádovitě a plynule padá dolů od kořínků po konečky vlasového vlákna a vytváří tak dokonalou škálu barev bez jakýchkoli známek přechodu mezi jednotlivými tóny. To vám pomůže vytvořit dokonalou rovnováhu světlých, jasných a přirozených blond reflexů ideálních pro léto. Oblečení je obohacené o ručně vyráběné doplňky vytvářející upřímný styl. Plisování v kombinaci s provázkovými pásky, kovovými detaily a knoflíky z mušlí zvýrazňují řemeslnou atmosféru.


Jak na to
summer_KookyCrafts_M
summer_KookyCrafts_S
summer_CutThatOut_L

Colourmelting prezentovaný v

Cut That Out

Prolínání barev do harmonie nebo dokonalého kontrastu je působivé samo o sobě, ale tento styl ho posouvá na zcela novou úroveň tím, že se v něm vzdalujeme od konvenčních efektů a plynule přecházíme od světlých tónů v koříncích k tmavým na konečcích. Přidání barevných teplých měděných barev představuje odvážný a cílený způsob, jak vytvořit sytost a pohyb. Oblečení je střižené tak, abyste mohli předvést svůj nejlepší doplněk - vaši pokožku. Pro styl, ze kterého čiší 90. léta, se dokonale hodí tóny bílé, šedé, černé a pískové. Získáte minimalistický konečný výsledek, který má maximální účinek.


Jak na to
summer_CutThatOut_M
summer_CutThatOut_S

Get the

Indola Magazine