Náš kreativní tým

Mezinárodní Vlasový a módní tým

Máme rádi objevování a hledání inspirace ze skutečného života v ulicích celého světa. Úzce spolupracujeme s naším globálním vlasovým a módním týmem, který vyhledává a zachycuje nejnovější podobu vlasové barvy a aktuální techniky po celém světě, a pak je upraví do okamžitě nositelných stylů oslavujících lidi, kteří je nosí.

blogger_big_paddy_1x
blogger_page_paddy02
blogger_mobile_paddy

Paddy

Vlasový stylista

Paddy dělí svůj čas mezi život v glasgowském salonu ověnčeného mnoha cenami na Rainbow Room International a cestováním po hlavních světových městech módy. Pracoval se session legendou, Duffym; stříhal, barvil a upravovat vlasy pro takové značky, jako jsou Saint Laurent, Louis Vuitton, Rick Owens & Marni.


Více
blogger_big_andy_1x
blogger_page_andy02
blogger_mobile_andy

Andy

Vlasový stylista

Andy je milovníkem kickboxu, což je vidět i na jeho stylech, které nikdy nepostřádají úder. Za posledních 15 let ho jeho typicky precizní střihy a umění vytvořit přirozený styling zavedli na místa po celém světě. Jeho originální show na přehlídkových molech, kreativní účesy pro editoriály a komerční focení jsou vždy inspirací pro ostatní.


Více
blogger_big_christopher_1x
blogger_small_christopher02
blogger_mobile_christopher

Christopher

Módní stylista

Christopher je londýnský stylista a novinář. Dříve byl právníkem, právo studoval na University of York, pak se rozhodl změnit obor a studoval MA Fashion v Central Saint Martins. Díky své práci cestoval po celém světě a oblékal Naomi Campbell, Monicu Bellucci, Helenu Christensen, Poppy Delevingne a mnohé další.


Více