SSC Styly Zima 2021

Se zkracujícími se dny a klesající teplotou se vracíme k přírodě, kde nacházíme naše nejnovější zimní street styly - Melted brunette a Nude Rosé. Oba přemýšlí o konceptu dokonalé krásy a posouvají se směrem k přirozené kráse. Barvy jsou inspirované přírodou a vlasy jsou zjemněné dotekem světla. Tyto účesy ztělesňují filozofii "méně je více", která kombinuje jednoduchost stylu s odstíny tmavé čokolády a růžového zlata.

Look1_MeltedBrunette_L

Melted Brunette

Odstíny krásné syté čokolády jsou zvýrazněné jemným světlejším akcentem ve tvaru svatozáře pro přidání přirozené hloubky. Tyto zdravě působící dlouhé vlasy jsou zjemněné lehkým vrstvením v přední části pro vyvážení délky a upravené do bezstarostných vln s přidaným objemem a bohatým, hlubokým leskem.


Jak na to
Look1_MeltedBrunette_S
Look2_NudeRose_L

Nude Rosé

Jemně tónovaná blond barva rámuje obličej a dodává lehce moderní nádech růžovozlatým odstínům, které dokonale vyniknou díky ostřejšímu střihu ve střední délce s jemnou, ale výraznou ofinou a lehce sestříhanými postranními partiemi. Styling se zaměřuje na odlehčenou strukturu, kterou můžete rozcuchat a uhladit prsty.


Jak na to
Look2_NudeRosee_S

Získejte

Indola Mini Magazín