SSC pro sezónu podzim/zima 22

Pojďme pokračovat v naší cestě za Nomádskými kulturami se zimním speciálem naší kolekce Street style pro sezónu podzim/zima 22. Příchod zimy s sebou přináší nostalgické vzpomínky na cestování, naše kolekce barev a účesů proto vytváří prostor, kde se země a kultury navzájem inspirují a velmi moderním a kosmopolitním způsobem oslavují místní tradice.

The Artisan Craft

Tento vícerozměrný klasický blond styl ožívá díky různým blond pastelovým odstínům. Objevte jemné stylingové variace trendu Artisan Craft vytvořené kombinací struktury, detailů mikro copánků a hrubého rybího copu. Teplá a příjemná kostkovaná sukně spolu s elegantními botami dodávají celkovému vzhledu šmrnc.

The Artisan Craft Look 2
The Artisan Craft Look 1

The Rusty Texture

Agenderový přerostlý účes střižený ve dvou vrstvách a upravený do přirozených rozcuchaných vln. Kreativní umístění a použití různých tónů rezavé barvy podporuje strukturu tohoto odlehčeného měděného stylu.

The Rusty Texture Look 2
The Rusty Texture Look 1

The Disruptive Red

Zjistěte, jak se díky efektu balayage tento červený středně dlouhý střih vytvořený volnou rukou skvěle hodí k podzimu. Plochá vrchní partie hlavy a krepatá struktura kolem ní vytváří ležérní nomádský styl.

The Disruptive Red Look 2
The Disruptive Red Look 1

The Feathered Pixie

Tento mladistvý, energický a velmi krátký střih se dokonale hodí k nomádskému životnímu stylu. Zastřižená ofina a výrazné přerušované linie dodávají stylu hravé detaily.

The Fea­the­red Pi­xie Look 2
The Fea­the­red Pi­xie Look 1

Získej Indola Magazine

Indola Magazine