Kolekce SSC pro sezónu podzim/zima 22

Podzim přichází s výběrem krásných hnědých, červených a oranžových tónů, které vzbuzují atmosféru změny a možná i cestování. Naše dva nové styly pro podzim 2022 - The Disruptive Red a The Feathered Pixie - nasměrují vašeho vnitřního nomáda a přenesou vás na jiné místo. Byly inspirovány kulturními kořeny a folklórem a měly by ve vašich zákaznicích probudit kočovnou náladu.

The Blonde Statement​

Zjistěte, jak může tento blond efekt dodat klasické hnědé barvě zajímavý šmrnc. Barva inspirovaná retro stylem s lesklou, částečně přerušenou a bohatou strukturou. Jedná se o dokonalý vzhled inspirovaný vintage stylem pro letní den ve městě.

The Short Honey Splash​

Asymetrický přizpůsobený střih se směsí uhlazené a odlehčené struktury dodává tomuto vzhledu inspirovanému vintage stylem moderní nádech. Díky jemnému přechodu od vanilkové blond k chytře umístěným teplejším medovým tónům je tento vzhled pro léto nepostradatelným stylem.

The Subtle Edge​

Ani hnědá, ani blond. Tato moderní přerušená struktura vytvořená tahy štětcem volnou rukou s přizpůsobenými liniemi působí drsně a nesmlouvavě s retro nádechem. Barva nanesená přes blond sekce vytváří prosluněný styl.

The French Bob

Popelavé odstíny doplňuje nadčasová hnědá barva s vintage nádechem inspirovaným klasickým pařížským střihem pod bradu. Tento střih ve stylu "takhle jsem se probudila" a vlasy dlouhé až k bradě se středně dlouhou ofinou upravenou krátkým odstupňováním zadní partie dodávají účesu nádech nenucenosti a francouzské elegance.

The 70s Copper Shag

Různé odstíny červené a měděné barvy jsou do vlasů vkreslené v jemných barevných přechodech, které zvýrazňují měděný lesk a dodávají účesu hloubku a lehkost. Znovu si připomeňte klasický účes ze 70. let s moderním nádechem díky vícerozměrné a sofistikované barvě vlasů s širokými vzdušnými loknami a těžkými vnitřními vrstvami.

Získejte

Indola Mini Magazín