Hodnota značky

#SimplySmarter

My ve značce Indola jsme hrdí na to, že jsme profesionální značkou vlasů inspirovanou skutečným životem a skutečnými lidmi. V úzké spolupráci s nezávislými salony a samostatně působícími kadeřníky se zaměřujeme na všechny důležité věci, které vy, kadeřníci, potřebujete: přinášíme nejvyšší standardy, snažíme se vše zjednodušovat a nabízet za dostupnou cenu.

Vz­dělávání Ed(you)ca­ti­on

Özelleştirilmiş modüler yaklaşımımız, farklı ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir öğrenme fırsatları sunar. Fiziksel ve dijital eğitimin bir kombinasyonunu kullanarak sizi destekleyebilir ve becerilerinizi, uzmanlığınızı ve kapasitenizi sınırlama olmadan sürekli olarak geliştirmenizi sağlayabiliriz. Burada şunları bulacaksınız: Renk, kesim ve stil hakkında ilham verici seminerler, ürün bilgisi, sarışınlar hakkında her şey, danışmanlık ve hizmet fırsatları, serbest el boyası, eğitim haberleri ve çok daha fazlası. Tüm içerikler günlük ihtiyaçlarınızı yansıtacak çünkü eğitimcilerimiz tam olarak sizin için tasarlanmış mükemmel bir eğitim adına çok çaba sarf etmiştir.

Vy­so­ce vý­kon­né - uce­lené port­fo­lio

Bezkonkurenční barvicí a snadno použitelný pečující a stylingový sortiment Komplexní řešení pro permanentní a demipermanentní barvicí servis Ucelená blond nabídka pro všechny blond potřeby salonu Ryche působící permanentní barva pro rychlejší barvicí servis Udržitelná, veganská, vysoce výkonná pečující a stylingová nabídka Essentials péče a stylingu

Street Sty­ly

Výjimečné a vyhedávané komerční trendy a servis - Inspirace pro vlasy a módu ze skutečného života z ulic celého světa - Sezónní kolekce Street Style pro inspirativní okamžitě nositelné styly - Nové možnosti komerčního servisu využívající naše nejnovější blockbuster barvicí techniky

Ob­chod­ní pod­po­ra

Na míru šité offline a online zaváděcí balíčky pro každý prodejní cyklus - od sezónních propagačních a věrnostních kampaní až po designově atraktivní prodejní stojany a instagramové nástroje pro salon. Ty vás podpoří, zvýší návštěvnost vašeho salonu, umožní růst vašeho podnikání a maximalizovat hodnotu každého kontaktního místa salonu.