Hodnota Značky

My v Indola jsme hrdí na to, že jsme profesionální vlasová značka inspirovaná skutečným životem a skutečnými lidmi. Zaměřujeme se na všechny důležité věci, které jako kadeřníci potřebujete, nic víc - dodáváme skvělý výkon v kompaktním a intuitivním sortimentu, který vám umožní provádět více servisu s méně produkty.

Naše know-how a kreativitu věnujeme tomu, abychom vás vždy inspirovali street styly zířka vytvářenými našimi odborníky na barvy. Skutečné, opravdové, komerční, snadno nositelné - DNA našeho street stylu osloví všechny zákaznice ve vašem salonu, od 17 do 70 let! Naše kolekce Street Style vychází dvakrát ročně pro větší sezónní aktuálnost a je doplněná sadou vzdělávacích videí a seminářů, které vás seznámí s naším novým servisem.

Přeměňujeme znalosti na dovednosti a naše partnery na mistry barev. Doprovázíme vás offline i online s ucelenou nabídkou školení, která vám pomohou růst. Vzdělávání přizpůsobujeme vašim potřebám tím, že ho rozdělujeme na základní, kreativní a inspirativní školení. Naším cílem je být vaším partnerem, nabízet řešení výzev a stát se zdrojem vaší inspirace. Věříme, že vzdělávání je základem úspěchu - a my jsme po vašem boku 24/7!

Jsme na vaší straně, abychom rozvíjeli vaše podnikání. Barva je základem vašich příjmů, proto jsme vytvořili barvicí servis, který vydělává peníze a špičkové materiály, které rozšíří vaši klientelu a podpoří vaše podnikání. Vytváříme věrnostní kartičky a nabízíme trendové dárky k nákupu, abychom vám pomohli udržet si vaše nejcennější zákaznice; spolupracujeme s renomovanými kosmetickými značkami a navrhujeme pracovní pomůcky pro salony v limitovaných edicích, které vám pomohou vyniknout z davu!

You need to accept cookies to play this video