Skip to Content

SSC P/Z 23

Cesta barev pokračuje s naší nejnovější kolekcí pro podzimní a zimní sezónu Roku barev. 

Se vstupem do nové sezóny vám přinášíme nový pohled na Ódu na barvy. Živé odstíny a odvážné výrazy, které definovaly naši kolekci jaro/léto, nyní získávají nový život a přizpůsobují se chladnému větru podzimu a mrazivému objetí zimy.

S tímto novým přístupem vás chceme inspirovat a poskytnout vám řadu barevných nápadů, které si můžete užívat po celý rok. Pojďte tedy s námi a vyzkoušejte podzimní a zimní kolekci Street Style Collection 2023.

PEACH GRADATION

Léto bylo reprezentováno Dazzling Expression; Zima je Peach Gradation. Přešla z kalhot do sukně, ale zůstává džínovou múzou. Její vlasy jsou skutečným středobodem s meruňkovými ostíny, které symbolizují naději a smysl pro odvahu. Svým krátkým a tajemným vzhledem vás tímto Zima zve, abyste se k ní připojili na této pestrobarevné cestě a učinili výrazný krok se svou vlastní barvou a stylem vlasů.

BLUE INFINITY

Udělejte troufalý krok s The Blue Infinity - s odvážnou volbou barvy vlasů, která ztělesňuje optimismus a kreativitu. Tento vzhled je dokonalým poutačem a neodmyslitelným odstínem této sezóny. Zahoďte staré stereotypy dlouhých vlasů a přijměte svou individualitu s tímto neohroženým barevným prohlášením.

CANDY EDGE

Sladká symfonie barev. Vstupte do centra pozornosti s tímto odvážným, jasným a krásným vzhledem. Candy Edge, inspirovaný všeobjímajícím fialovým trendem, předvádí fascinující levandulový odstín strhávající pozornost. Levandulový odstín ve vlasech současně představuje barvu digitalizace a tudíž také připomíná, jak virtuálním světem se naše planeta stala. Tento vzhled odráží naši společnost jemným sexy nádechem.

EARTHY TEXTURE

Earthy Texture přináší zpět rebelskou energii 90. let svým stylem inspirovaným streetwearem. Divoké kadeře, připomínající ikonické hudebníky té doby, jsou vyváženy harmonickou směsí měděných a působivých žlutých odstínů. Připravte se na rockový grunge vzhled s tímto účesem, který dodává elektrizujícího ducha.

Získejte více

inspirace