VÁŽENÍ MILOVNÍCI OPRAVDOVÝCH BAREV,

SERVIS je to, co jako kadeřníci nabízíte svým zákaznicím:

vaším cílem je využít své dovednosti k dosažení požadovaného výsledného stylu, za který zákaznice platí. 

Nejúspěšnější je servis v salonu, který vytváří ucelenou hodnotu. Některá důležitá kritéria, která je třeba splnit, jsou: 

 • Vytvořit wow efekt pro kadeřníka a zákaznice, jako je viditelný efekt před/po
 • Zachovat opravdovost a efektivitu v salonu, například přiměřenou dobu servisu nebo cenu servisu
 • Zajistit, abyste měli k dispozici celou škálu produktů pro ucelený styl a hodnotu pro řešení specifických potřeb zákaznic   
 • Zůstat exkluzivní - servis, který může poskytnout pouze profesionál!

V Indola jsme vyvinuli matici zákaznic, která vám pomůže identifikovat potřeby každé zákaznice a vyhovět jí bez ohledu na věk! Podívejte se na další stránky, kde najdete více inspirace na servis pro jednotlivé věkové skupiny.

Barevně vaše, 

Indola

ID BARVICÍ SERVIS

Vhodná cílová skupina: Tvůrkyně názoru
Věková skupina 17-24

Máte mladé zákaznice, které chtějí najít své barevné ID? Velmi všestrannou skupinu zákaznic s radikálně odlišnými přáními? S naší ID Barvicím servisem můžete nabídnout různá řešení: od jemných, průsvitných pastelových vlasů po odstíny, které zvýrazní jejich přirozenou barvu vlasů... Od skrytých odvážných barevných odstínů po zářivé duhové vlasy... Možné je všechno!

Pokud chce vaše zákaznice zvýraznit svůj odstín, postupujte podle našeho všestranného průvodce pro dosažení vysněných duhových vlasů, ať už jde o proplétání jemných pastelových melírů, nebo zdokonalení duhové prizmatické barvy.

Servisní Kroky:
 • Konzultace
 • V případě potřeby proveďte předzesvětlení pomocí Rapid Blonde nebo Blonde Expert
 • Zkontrolujte, jestli bylo dosaženo požadované úrovně zesvětlení, důkladně opláchněte, umyjte šamponem a použijte Kondicionér pro barvené vlasy
 • Vyfénujte vlasy a naplánujte další barvicí kroky
 • Použijte přípravek CreaBold pro dosažení intenzivních barevných výsledků nebo smíchejte s kondicionérem pro jemnější pastelové barvy či přirozené zvýraznění barvy
 • Po uplynutí doby působení důkladně opláchněte a upravte jako obvykle
 • Nezapomeňte doporučit režim domácí péče pro zachování výsledků barvení
Jemné pastely a zvýrazňující odstíny:

Tyto světlé pastelové odstíny, které můžou být v zimě ledově studené a v létě krásně sladké, znovu a znovu obstojí ve zkoušce času.

Nejenže jsou vždy trendové, ale jsou také skvělým zlepšovákem nálady pro vaše zákaznice, které se barev nebojí a které chtějí barvu pravidelně měnit. Umožňují jim střídat nejšťastnější odstíny z portfolia INDOLA, které se snadno udržují.

Zároveň působí jako dokonalý zvýrazňovač barvy pro přírodní odstíny.

Jak pečovat o duhové vlasy?

Vytvořili jste pro své zákaznice jedinečné duhové vlasy. Teď se ujistěte, že o svůj nový styl budou náležitě pečovat. 

Krok 1: vytvořte režim péče o vlasy pomocí našeho Indola OTC portfolia 

Krok 2: provádějte pravidelné dobarvování v salonu, rezervujte následné termíny 

Krok 3: myjte si vlasy méně často

Jasné duhové vlasy:

Na výběr je celé spektrum odstínů! Pro dosažení co nejlepší barvy musí být sekce vlasů, na které barvu nanášíte, světle blond, abyste získali dokonalé plátno pro barvení. Klíčem k dosažení krásné a výrazné barvy s dlouhotrvající stálostí je použití kondicionéru.

Druhým krokem k dosažení konečného výsledku je použití portfolia CREA-BOLD. Experimentujte s efekty a buďte kreativní, abyste dosáhli jedinečného duhového stylu. Zásadní je promyslet sekce vlasů a rozmístění odstínů a dohodnout se se zákaznicí, jak by mělo umístění barev po stylingu vypadat.

MELT & REFINE SERVIS

Vhodná cílová skupina: Jednoduše sofistikovaná
Věková skupina 25-34

Flexibilní možnosti, servis na míru a inspirace nejnovějšími trendy ve spojení s tipy od kadeřníka jsou tím, co zákaznice středního věku hledají.

Luxusní blond a hnědé barvy jsou tu proto, aby vlasům dodaly hloubku, rozměr a lesk. Nebo jednoduše zvýrazní jejich stávající barvu tím nejpřirozenějším způsobem. Díky jemným melírům, které září, třpytí se a přinášejí uvolněný luxus, je náš Melt & Refine servis málo kontrastní, málo náročný na údržbu, ale velmi zářivý a rozjasněný.

Servisní Kroky:
 • Konzultace
 • Pro jemné jasné melíry splývající s přírodními vlasy použijte BLONDE EXPERT Zesvětlovač
 • Pro zjemnění vlasů použijte PCC s nebo bez COLOR TRANSFORMERu v závislosti na výsledku
 • Po uplynutí doby působení důkladně opláchněte, umyjte šamponem a použijte Kondicionér pro barvené vlasy
 • Vlasy vysušte a v případě potřeby naplánujte další kroky barvení
 • Použijte CREA-BOLD smíchaný s Kondicionérem pro větší zvýraznění barvy a lesk
 • Po uplynutí doby působení důkladně opláchněte a upravte jako obvykle
 • Nezapomeňte doporučit režim domácí péče pro zachování výsledků barvení
Různé odstíny hnědé a červené

jsou maximálně lesklé, zakládají si na jemných, jasných světlých a tmavých melírech, které se objevují v rámci jednoho odstínu základní barvy. Každý styl by měl být nenápadný, ale přesto atraktivní. Klíčem k tomuto tylu je také stav vlasů, které by měly být lesklé, poddajné a bez krepatění, takže se při vytváření tohoto servisu zaměřte nejenom na barvu, ale i na hydrataci.

Jasné, téměř neviditelné melíry

následované tonerem posunou barvu na vyšší úroveň, ale je nutné zajistit nízkou úroveň zesvětlení, abyste se vyhnuli zářivému odbarvenému stylu. Tyto prosvětlující efekty by se měly ve vlasech rozpustit a dodat jim dokonalý lesk, proto je BLONDE EXPERT ideálním zesvětlovačem, který respektuje celistvost každého vlasu. Trik spočívá ve vrstvení barev ve stejném tónovém směru, proto se vyvarujte vytváření kontrastu s výraznými pruhy.

Pokud se vaše zákaznice pyšní přirozenou barvou vlasů, která už je plná rozměrů, může být zjemnění barvy vše, co potřebuje k posílení stávající bohatosti pomocí PCC a COLOR TRANSFORMERu, stejně jako CREA-BOLD smíchaného s Kondicionérem.

BESPOKE SUBLIMITY SERVIS

Vhodná cílová skupina: Lovkyně preciznosti
Věková skupina 35-44

Není nad pocit z čerstvě barvených vlasů. Pro koloristy i pro zákaznice je barva vlasů něčím velmi uspokojivým, ať už jde o úpravu odrostlých melírů, vytvoření lesklého jednotného barevného výsledku nebo zakrytí prvních šedin.

Servisní Kroky:
 • Konzultace
 • Pro zjemnění vlasů použijte PCC s nebo bez COLOR TRANSFORMERu v závislosti na výsledku
 • Po uplynutí doby působení důkladně opláchněte, umyjte šamponem a použijte Kondicionér pro barvené vlasy
 • Vlasy vysušte a v případě potřeby naplánujte další kroky barvení
 • Nezapomeňte doporučit režim domácí péče pro zachování výsledků barvení

 

Dodateční pečující servis:
 • Konzultace
 • Aplikujte kúru a vmasírujte
 • Důkladně opláchněte
 • Upravte jako obvykle

Pro krytí prvních šedin doporučujeme zvolit demipermanentní barvu, která jemně zakryje všechny odrůstající kořínky, aniž by vytvářela výraznou dělící linii. Můžete dosáhnout nejdokonalejší konečný efekt a vytvořit krásný barevný výsledek na míru pomocí PCC a COLOR TRANSFORMERU pro krytí prvních šedin nebo nabídnout možnosti osvěžení v mezidobí.

Vaše zákaznice si uvědomí, že krásné vlasy a zdravá pokožka hlavy jdou ruku v ruce. Zařaďte do servisu v salonu péči o vlasy, abyste zajistili komplexní přístup.

Dále na programu: udržujte barvu dokonalou po co nejdelší dobu a zároveň zajistěte pocit zdravých a lesklých vlasů tím, že zákaznicím poradíte, jaký šampon je nejlepší pro barvené vlasy nebo jak vlasy chránit před sluncem. Neváhejte svým zákaznicím dát lekci, jak o barvené vlasy pečovat doma jako profesionál.

COLOUR REBOOT SERVIS

Vhodná cílová skupina: Jednoduše loajální
Věková skupina 45-55

Když se u zákaznic začnou objevovat šediny, obvykle se rozhodnou zakrýt šedé kořínky. Tato skupina zákaznic si přeje zejména přirozený vzhled, což vám dává mnoho příležitostí. 

S naším Colour Reboot servisem můžete použít melíry pro kašírování šedých vlasů nebo vytvořit stínování kořínků, které ošetří všechny šediny pro vytvoření jednotného výsledku. Díky melíru mohou vlasy dokonce vypadat hustší.

Výsledek? Bezchybný vzhled pro mimořádně přirozený výsledek - vícebarevný efekt, který sluší všem, od blondýnek přes zrzky až po brunety.

Service Steps:
 • Consultation
 • For multi tonal highlights, babylights or balayage use Blonde Expert lightener
 • For grey blending use PCC or BLONDE EXPERT Ultra Blend+
 • After development  time rinse thoroughly, shampoo and use Colour Conditioner
 • Blow-dry the hair and plan next steps colour if needed e.g. to enhance multi-tonal highlights
 • After development time rinse thoroughly and style as usual
 • Make sure to recommend home care regime for maintaining the colour result
OBARVĚTE ŠEDÉ VLASY, KDYŽ:

pokud si vaše zákaznice přeje stínování kořínků, které pokryje všechny šedé vlasy, nebo pokud prostě chce mít stejný bohatý, lesklý odstín po celé hlavě. Ne každý chce melíry, takže permanentní receptura s použitím PCC nebo BLONDE EXPERT Ultra Blend vám umožní vlasy zamaskovat a zároveň vytvořit jednotný vzhled.

MELÍRUJTE ŠEDÉ VLASY, KDYŽ:

má vaše zákaznice melírované vlasy, které si chce udržet, nebo chce poprvé vyzkoušet melír, aby její šediny nebyly tak nápadné. Pro ty, kteří chtějí kompletní krytí a melír, bude nejvhodnější dvojí postup. To znamená nejprve stínování kořínků a poté aplikace vícebarevného prosvětlení. 

V dnešní době existuje nekonečné množství způsobů, jak použít melír. Máme k dispozici spoustu technik od balayage po babylights.

Stejně jako všechny barvené vlasy potřebují i šediny vyživující následnou péči. Dbejte na to, abyste pečující přípravky používali jako závěrečný krok servisu, a informujte své zákaznice, jak přesně si mají svůj styl udržovat, až opustí salon…

COLOUR REVERSAL SERVIS

Vhodná cílová skupina: Spokojeně proměněná
Věková skupina 55+

Přechází právě vaše zákaznice na šedivé vlasy nebo mají stříbrné prameny, které potřebují zjemnit?

Pokud ano, pak se jim bude líbit Colour reversal servis. Tento servis prolíná šedivé vlasy a blond odstíny s tmavšími barvami a vytváří efekt světla a stínu, takže vlasy se při každém pohybu proměňují a třpytí. 

Colour Reversal servis vytváří pro vaše zákaznice vícerozměrný styl bez ohledu na to, zda již jmají šedivé vlasy nebo na ně chtějí přejít.

Service Steps:
 • Consultation
 • For transition to grey, use PCC and Color Transformer. Depending on the hair color history some babylights around the face can be done with BLONDE EXPERT lightener.
 • Shampoo and treat the hair with adapted products for coloured or bleached hair. Style as usual.
 • Make sure to recomment home care regime for maintaining the colour result
 • For refinement use BLONDE EXPERT InstaCool shampoo and treatment
Zjemnění stříbrných pramenů:

Dejte svým zákaznicím se šedivými vlasy vědět, že si je můžou umýt a ošetřit fialovým šamponem a kúrou. 

Tyto přípravky nejsou určené jen pro blond; fialové pigmenty mohou neutralizovat i žluté nádechy na šedivých a stříbrných vlasech.  

Stačí jen napěnit BLOND EXPERT InstaCool Šampon, nechat ho působit 2-5 minut, poté opláchnout a následně použít naši BLONDE EXPERT InstaCool Kúru.

Přechod na šedivé vlasy:

Pokud chtějí vaše zákaznice přejít na šedivé vlasy, můžete přidat tmavší prameny - s několika přesně umístěnými tmavými melíry nebo světlejší prameny s melíry babylights kolem linie vlasů pro vytvoření většího rozměru.  

Vyzkoušejte tyto tmavší efekty s PCC a COLOR TRANSFORMERem pro vytvoření lehce jasnějšího výsledku. Nebo chcete-li dosáhnout vyšší intenzity barvy, aplikujte studené tmavší odstíny PCC se 100% krytím a hlubším vzhledem. 

Dokonalým produktem pro vytvoření melírů babyblights je náš BLONDE EXPERT Zesvětlovač.

Stejně jako všechny barvené vlasy potřebují i šediny vyživující následnou péči. Dbejte na to, abyste pečující produkty používali jako závěrečný krok servisu, a informujte své zákaznice, jak přesně si mají svůj styl udržovat po opuštění salonu...