Skip to Content

Připojte se k výzvě

#getcolorblasted!

Vyzkoušejte nové #colorblaster pečující tónovací vymývací kondicionéry v 8 odstínech inspirovaných filtry z Instagramu. Zveřejněte svou fotku na Instagramu a označte ji hashtagy #getcolorblasted a #SimplySmarter. Soutěžte o šanci zúčastnit se výletu na Indola focení kolekce pro sezónu podzim/zima!

#getcolorblasted a vyhrajte ...

… výlet na příští focení Indola #streetstylecollection podzim/zima!

Vybrali jste si svůj dokonalý #colorblaster odstín? Skvělé, teď můžete přejít k níže uvedeným krokům, které vám otevřou možnost vyhrát naši výzvu #getcolorblasted* a objevit se na naší sociální zdi!

Výzvy #getcolorblasted se mohou zúčastnit všichni, ne jenom kadeřníci. Stačí dát na Instagram fotku obsahující styl vytvořený jedním z odstínů Indola #colorblaster a označit ho hashtagy #getcolorblasted a #SimplySmarter.

Všechny platné přihlášky budou posouzeny dvěma porotci, kteří vyberou vítěze podle kreativity a kvality zpracování. Dva vybraní vítězové, jeden kadeřník a jedna zákaznice se zúčastní výletu na další focení  #streetstylecollection podzim/zima, kde na ně bude čekat exkluzivní zážitek ze zákulisí!

 

* Zkontrolujte všeobecné podmínky a zásady ochrany osobních údajů pro výzvu #getcolorblasted.

Připojte se a vyhrajte

Seznamte se s porotou!

Nový #colorblaster

Nové Indola #colorblaster pečující vymývací tónovací kondicionéry nabízí 3 druhy přeměny: 

1 - Pastelové až intenzivní tónování 

2 - Okamžité osvěžení barvy

3 - Okamžitá neutralizace 

#colorblaster vám umožní vyjádřit svou osobnost s jednoduchostí. Nečekejte a vyberte si svůj oblíbený odstín: Clarendon (modrý), Juno (neutralizér), Mayfair (červený), Willow (růžový), Valencia (mátově zelený), Lark (stříbrno-šedý), Crema (zlatý blond) nebo Sierra (čokoládový hnědý). 

KEY INGREDIENTS

Chcete si tento produkt koupit?

#colorblaster shades

You need to accept cookies to play this video

Jak vytvořit styl