Skip to Content

Ed(you)cation pro vás!

Zábava v celé své kráse s naším Newsflashem.

 • BLONDING CRAFT: Modern Placements

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Přáli jste si někdy zrychlit váš barvicí servis? Naše nová technika volné ruky je pro generaci INDOLA koloristů, kteří chtějí vytvořit transformační styly a ušetřit čas! Trend pro balayage techniku volné ruky přes fólie bude pokračovat i v roce 2020. Zjistěte, jak dokonalé umístění barvy zkrátí dobu návštěvy na polovinu a umožní zákaznicím pořizovat si selfie přímo ze salonu…Krása duální aplikace…Nyní můžete vytvořit úžasný efekt u kořínků s pouhými dvěmi jednoduchými kroky:Nejdříve buďte kreativní při malování sekcí s Blonde Expert. Šířku, rozestupy a umístění sekcí můžete měnit pro vytvoření různých efektů a vyhovět tak představám vašich zákaznic! Jestliže vaše zákaznice chtějí zářivý styl, jednoduše se posouvejte vodorvným směrem nahoru nebo pro rozptýlený styl tyto sekce natupírujte! Tato fáze není pro slabá srdce, ale zachovává víru. Jakmile dojde k zaschnutí, vaše zákaznice budou po tónovacím servisu okouzlené výraznými a krásně probarvenými prameny. Pak přijde čas k rozpíjení barvy. Nastává čas použít vaší představivost a přizpůsobit výsledek vaší zákaznici. Buď ztlumte výsledek v oblasti kořínků pro živější balayage styl nebo je úplně vynechte z ošetření a pracujte ve vodorovných sekcích. Blond specialista a člen kreativní komunity #indolaselected Denis Shefel (@shefeldenis) si vybral odstíny PPC plus 4% Developer a pak přidal Color Transformer s míchacím poměrem 1:1:0.5 pro zvládnutí techniky smudge. Color Transformer proměňuje PCC odstíny do demi-permanentní barvy pro plynulé nabarvení linií. Je to přímý způsob řešení této duální aplikace. Kontrola vašeho toneru pohledem je zásadní, ale vždy se můžete spolehnout na dokonalé sladění barvy a krásný lesk. Pro vizuální orientaci se podívejte na tutoriál a na náš nže uvedený podrobný průvodce. S těmito jednoduchými technikami spořícími čas nastal čas vše smíchat a podpořit váš barvicí byznys. 

  test
  “Používání demi-permanentní barvy pro tónování vlasů po balayage aplikaci volnou rukou je moje oblíbená technika. Zaručuje, že vlasy zůstanou syté a lesklé až do další návštěvy salonu"
 • BLOND KRÁSA: Konturovací prosvětlení

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Zábavné! Zářivé! Výrazné! Nechte promluvit konturovací prosvětlení…Víme, že rádi nabízíte svým zákaznicím nejnovější trendy. Letos na jaře vám přinášíme retro klasických a výrazných blond kontur se svěžím a dramatickým akcentem!Nová dekáda volá po novém stylu a neexistuje lepší způsob jak začít, než přepracovat obličej rámující melíry z 90. let. Jsou zpět v celé své kráse a vaši klienti si je získají svou všestranností a působivým efektem!Od Ginger Spice po Beyoncé - tajemství se skrývá za proužky!Od chvíle, kdy se Ginger Spice postavila na pódium, si dívky spoují její blond prameny rámující obličej s bezstarostným sebevědomím a odhodláním žít život naplno. Nyní kontury nabízejí způsob, jak získat zpět dívčí sílu pro novou generaci. Vzhled s výraznými pruhy barvy vysílá silný vzkaz o vnitřní síle, odvaze a odolnosti. Zatímco balayage je typický svou mírnou nonkonformitou, výrazné proužky otevřeně říkají: „2020 je mým rokem.“ Není divu, že se tento styl rychle stává populárním mezi americkými celebritami, které si běžně vytvářejí svá vlastní pravidla, včetně Beyoncé.Lynndy Rolfe (@hairbylynndy), oceněná kadeřnice a členka kreativního týmu #indolaselected, sledovala rozšiřování tohoto trendu z Londýna do top salonů po celém světě. Doporučuje Blonde Expert Zesvětluící pudr pro vytvoření 8 úrovní zesvětlení a nádherné jasné barvy společně se zpevněním vazby ve vlasech a minimalizovaným lámáním. Tento styl není omezený pouze na světlé melíry - můžete být kreativní a přizpůsobit barevné kontury rámující obličeje zákaznicím, které chtějí dokonalý styl pro Insta léto. Objevte potenciál konturovacího prosvětlení se vzděláváním Ed(you)cation: 

  test
  "Líbí se mi doplnit blond odstíny o růžové nuance. Zmodernizujte své techniky pomocí trendového odstínu a získejte zcela nový pohled na tradiční zesvětlující službu“
 • STŘIH 101: Zvýrazněné vrstvení & Moderní struktury

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Kolik vašich zákaznic by chtělo větší všestrannost, objem a strukturu? Přidejte k tomu náročnost jemných nebo delších vlasů a vyhovění těmto požadavkům může být velmi složitý úkol. Naštěstí jsme tady proto, abychom pomohli INDOLA stylistům získat jistotu ve zvládání moderních technik střihu. I jemné může být fantastické Jemné vlasy představují mnoho výzev, ale nic není nemožné! Jsme rádi, že s vámi můžeme sdílet střihací techniku, která maximalizuje hustotu vlasů po obvodu a snižuje riziko řídce působících postranních partií. Nyní můžete své zákaznice s jemnými vlasy překvapit nabídkou vrstveného a strukturovaného stylu, po kterém touží. Klíčem k úspěchu je použití dvou různých způsobů zdvihání vlasů. Vzadu jděte nízko Začněte zaměřením se na hustší vlasy v zadní části hlavy. Nejdříve pročesejte první část vlasů o šířce palce od vrcholu temene po šíji a použijte nízké zdvižení vlasů (90 stupňů horizontálně), pak umístěte prsty mírně uhlopříčně. To udrží vrchní část vlasů relativně krátkou a přitom odebere váhu z obvodu. Postupujte kolem dokola, zpracovávejte palcové partie, přesměrovávejte je zpět k předchozím sekcím a respektujte přitom danou linii. Nezapomeňte zastavit tam, kde vlasy nad uchem mění směr! Po stranách jděte vysoko Vlasy bývají v místech rámování obličeje méně husté. Zachovejte plnost v této sekci, kde vlasová linie mění směr, tím, že jíiotočíte na svislý úhel 90 stupňů. Poprvé vám to může připadat zvláštní, ale výsledky stojí za to! Pročesejte vlasy včetně linie z předcházející partie. Použjte silnější uhlopříčný úhel pro vedení střihu a nechte vlasy z předešlé sekce spadnout. Pokračujte v jednotlivých sekcích směrem k obličeji a přesměrovávejte je dozadu. Luxusní dlouhé vrstvení Dlouhé vlasy se hodí pro každý věk. Letošní přestávku v poločase Superbowl ovládly dvě celosvětové ikony, které se pyší dlouhými vrstvenými vlasy s objemem a pohybem. Jaké je tajemství krásných vlasů J.Lo a Shakiry? Vrstvení nabízí zákaznicím možnost zachovat délku a všestranost a zároveň odstranit váhu a těžkost. Blond specialista a člen kreativního týmu #indolaselected Denis Shefel (@shefeldenis) rád kombinuje slušivou dlouhou ofinu s dlouhými vrstvami začínajícími u brady. Vlasy upraví kulatým kartáčem a zakončí stylingem s dvoupalcovou kulmou pro krásně tvarované kudrliny, které pak prsty jemně doupraví. Zákaznice si zamilují pohyb, který tento sofistikovaný tvar přináší. Dokonce i ty, které nechějí nebo nemůžou trávit úpravou svých vlasů moc času, si můžou tento styl doma snadno znovu vytvořit a užívat si jeho tvar a strukturu v období mezi návštěvami salonu! 

  test
  “Vlasy vždy vysušte a střih ještě jednou zjemněte. To vám umožní přesně vidět, kde je zapotřebí ještě závěrečné zastřižení a vytvořit tak dokonale přesný výsledek ”
 • STŘIH101: Casual Smooth

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Je to už více než 100 let, co spatřil světlo světa skandální ostrý a uhlazený mikádo střih, který si díky své jednoduchosti a všestrannosti získal ženy vyznávající klasický styl po celém světě. Mikádo střihy generace Z jsou stejně nápadité jako jejich předchůdci ze 60. let, nabízí všestrannost, plnost a pohyb. Nová éra mikáda započala od chvíle, kdy známá anglická zpěvačka a tvář značky YSL Beauty Dua Lipa začala experimentovat s délkou, pěšinkou a barvou mikáda, ale vždy přitom zachovala svěží vzhled. Její nedávná kombinace uhlazeného mikáda a tupé ofiny způsobila senzaci během Pařížských Týdnů módy a potvrdila, že tento žádaný střih si stále zachovává svou schopnost přilákat pozornost médií! Je zřejmé, že tento tradiční favorit s námi stále zůstává, takže i když vaše zákaznice nevyžadují mikádo každý den (jak se to říkalo o bývalé šéfredaktorce časopisu American Vogue Anně Wintour), rozhodně stojí za to vypilovat vaši techniku střihu! Pokud chcete, aby se vaše zákaznice stále vracely, jsou vaše precizní střihací dovednosti zásadní! Spojili jsme síly s členkou kreativního týmu Lynndy Rolfe (@hairbylynndy), abychom vám pomohli vytvářet střihy jednotné délky a mikáda, která zůstávají skvěle rovná, aniž byste je museli po vysušení znovu upravovat. Nebojte se mluvitNěkdy může být složité udržet milimetrově rovnou linii u střihů a mikád jedné délky a zároveň přitom věnovat pozornost i konverzaci s vaší zákaznicí. Proto vám nabízíme naše nejlepší tipy pro zvládnutí tohoto umění a dosažení dokonalého mikáda poprvé a pokaždé. Pečlivé pročesání!Pročesejte vlasy tak, abyste přitom maximálně respektovali jejich přirozené splývání. Důležité je vyhnout se riziku stupňování, které přichází se zvedáním vlasů,proto při střihání držte prsty rovně, nebo, pokud je to možné, použijte hřeben jako vodící linii, protože to snižuje napětí a střihané vlasy neuschnou rychleji, než partie pod nimi. Podívejte se dolů!Pokud vaše zákaznice není velmi vysoká, nebo není ochotná po celou dobu střihání stát, budete stříhat pod vaší oční linií. Lynndy proto upozorňuje, “Když střiháte pod svou oční linií, buďte opatrní. Zvednání vlasů způsobuje stupňování, takže se mu vyhněte, vyhněte, vyhněte!”Nepostupujte podle vodící linie!Jednou z častých chyb je snažit ostříhat další partii přímo na vodící linii. Místo toho další sekci vždy ostříhejte na spodní linii. To zabrání jakémukoli stupňování, lepší výsledek uvidíte po vysoušení. Nezapomeňte směřovat všechny vlasy směrem dozadu pro zvýšení váhy směrem dopředu.Tyto techniky vypadají jednoduše, ale přitom přináší fantastické výsledky po vysušení a narovnání vlasů. Zaručujeme Vám, že nebudete zklamaní. 

  test
  “Umístění těla může podpořit nebo znehodnotit precizní střih, proto vždy myslete na to, kde přesně u zákaznice stojíte”
 • TAJNÉ TIPY PRO TÓNOVÁNÍ: Kreativní míchání a aplikace

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Ačkoli vaše zákaznice nemusí rozumět té magii, která se děje v kadeřnickém křesle, my jsme tady, abychom vám - generaci INDOLA expertů - pomohli plnit jejich přání. Mnoho zákaznic si myslí, že základem je odbarvení, ale vaší skutečnou tajnou zbraní při boji s nerovnoměrnou barvou a mosaznými tóny je toner! Při tónování platí tři zlatá pravidla. Dodržujte je a každá zákaznice bude s vašimi výsledky spokojená..Duální aplikace vyhrává!Použití toneru na vlasy pomáhá vyčistit jakoukoli přechodovou linii a zajišťuje vyrovnanější kontrast mezi vlasy ošetřené s a bez fólií pro krásně rovnoměrné výsledky. Pro vytvoření další dimenze zvolte ve vaší duální aplikaci kombinaci různých tónů.S pre-tonerem uvidíte světlo! Trik spočívá ve vytvoření čistého vyrovnaného základu, který vlasy perfektně připravuje pro pastelové směsi. Trvá to jenom chvilku (v závislosti na poréznosti vlasů), ale efekt maximalizuje zesvětlení a zajišťuje delší stálost odstínů. Pochopte své barvy!Blond INDOLA řada nabízí neodolatelný výběr, proto se důkladně seznamte s našimi vlasovými vzorníky! Pochopte, jak odstíny působí a vyzkoušejte si naše receptury, které vám umožní nabídnout každé zákaznici výsledky, po kterých touží. Nezapomeňte, že naše integrovaná Hair-Bond technologie minimalizuje lámání vlasů a vaše zákaznice se díky tomu můžou těšit z extra vyživených a lesklých vlasů. Proč nevyzkoušet krásnou řadu Blonde Expert Pastelů pro osobité pojetí klasických melírů. Naše kreativní blond s jemným růžovým nádechem jsou úžasným příkladem práce cenami ověnčené kadeřnice a členky kreativního týmu #indolaselected Lynndy Rolfe (@hairbylynndy). Tipy k této technice najdete níže v detailním postupu. 

  test
  "U tónování platí jedno zlaté pravidlo. Vždy tónujte podle základní úrovně, kterou vidíte, ne podle základní úrovně, kterou chcete dosáhnout. Nezapomeňte na to, že tonery vlasy nezesvětlují!"
 • NEW ED(YOU)CATION FOR 2021

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  To mark the close of 2020 and the beginning of a new year, we have created a new Ed(you)cational program and Seminar Brochure to welcome you into the world of INDOLA Ed(you)cation for 2021!We want to empower you. To give you the tools you need to be fearless in your craft. Knowledge is power, and your power exists within your ability to help your clients discover their true identity.We want to celebrate you, our creative force. We invite you to join Generation INDOLA and start your Ed(you)cation journey with us today!Our new concept for 2021 is geared up with not only a new set of in-person seminars but also a full 360° educational experience including our online education and a monthly delivery of brand-new tutorials, courtesy of our Newsflash segments. We are all individuals and not everyone has the same learning needs.For this reason, we have created a new modular system of Ed(you)cation. All seminars will be tailored to your needs, with our Ed(you)cators designing the perfect education package for you. This will incorporate both our fundamental and creative education, whilst keeping street style looks at the core of everything we do. It’s education for a new generation. Ed(you)cation will include:• Fundamental Ed(you)cation – to cover those essential topics, such as introducing you to Generation INDOLA, a seminar where you will learn about who we are and the products we have to offer. We also have a Colour Seminar to introduce you to the concept and execution of colour.• Creative Ed(you)cation ¬– improve your skills and get those creative juices flowing. Our Get Street Wise seminar will be updated each quarter with the latest looks, services and Blockbuster Techniques from our Street Style Collections.• Digital Ed(you)cation – the digiworld is a great tool to complement your physical education, enabling you to learn in your own time. For 2021, we’re bringing you digital content that will be at your fingertips whenever you need it. Each month we will bring you our Newsflash article, taking you through a salon technique from beginning to end. Every issue will include a step-by-step tutorial, as well as imagery and an expert tip from our collaborators. You will also be able to learn about our new Street Style Collections, with a full set of step-by-steps and video tutorials.• Social Media World – throughout 2021 our Instagram channel will continue to bring you compelling educational content, including #smarttips and full ed(you)cational IGTV sessions – #unitedweedyoucate.Our Hero Seminars for 2021 are:• The Blonding Handbook – Blondes always represent a challenge, but they’re also a way to make your mark in the industry. Learn how to create a fantastic in-salon blonding experience. From simple highlighting techniques to complex corrections, this seminar will equip you to achieve the most brilliant blondes, every single time.• Update & Upskill – a chance to discover the latest innovations from INDOLA. This is the go-to seminar for knowledge of the INDOLA brand portfolio and how you can upskill your services with it straight away.You are officially invited to our ed(you)cation revolution for 2021! Don’t delay, view the full Digital Seminar Brochure 

 • Naše nová kolekce Street Style Collection je opět originálně cool!

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Podívejte se, ja nás INDOLA Ambasador Paddy McDougall provede vytvářením tohoto #layering stylu pro naší jarní kolekci Street Style.V tomto videu vás vezmeme do zákulisí focení naší kolekce, abychom se podrobněji podívali na to, jak Paddy vytváří skvělý styl Ash Brown. Paddyho inspirace pochází z kontrastních palet barev dominujícím 90. létům - při mapování tohoto vzhledu věnuje zvláštní pozornost tomu, aby byla zajištěna synergie mezi účesem Andyho Smitha a jeho barvením.Při hledání vhodného stylu pro zákaznici je vždy zásadní konzultace; při jeho vytváření hraje důležitou roli osobnost zákaznice a její životní styl. Když vezmete v úvahu tyto prvky, může to opravdu povýšit servis ve vašem salonu a zajistit, že každá klientka opouští salon se skutečně na míru šitým vzhledem.Pro naši modelku Samiru Paddy vybral naše nové odstíny z rozšíření řady Permanentní pečující barvy - nové krásné Popelavé a Popelavé čokoládové odstíny. Tyto úžasné odstíny dobře fungují na tmavší barvě vlasů Samiry a vytvářejí nádherný tónovací efekt s tmavšími odstíny směřujícími k jejímu obličeji ve spodní vrstvě a nejsvětlejšími odstíny kasádovitě přecházejícími přes vrchní část hlavy. Znovu vytvořte Paddyho vzhled pomocí následující receptury:Spodní sekcePermanentní pečující barva 5.11 + INDOLA Krémový developer 6% -20 obj. (1: 1)Vrchní sekceKořínky: Permanentní pečující barva 6.18 + INDOLA Krémový developer 6% -20 obj. (1: 1)Délky: Permanentní pečující barva 8.18 + 6.18 + INDOLA Krémový developer 9% -30 obj. (1: 1: 2) 

  test
  Paddy McDougall INDOLA Globální ambasador
 • Získejte více informací o našich NOVÝCH jarních stylech s naší Ed(you)cation mini speciální lekcí na IGTV! 

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Tento měsíc se s naším globálním velvyslancem Paddym McDOugallem věnujeme technice #layering! Jak můžete vidět ve Street Style kolekci, technika #layering představuje všestranný způsob, jak vytvořit jedinečný barevný příběh pro každou zákaznici, a přesně to udělal Paddy u tří stylů, které vytvořil. Každé video podrobně zkoumá daný styl, ukazuje různé způsoby, jak přizpůsobit techniku a/nebo paletu barev tak, aby vyhovovaly osobnosti vaší zákaznice. V High Contrast Bob tato technika pracuje s velmi kontrastními odstíny a kombinuje je dohromady pro vytvoření výrazné ofiny. Ve stylu Effortless Blonde je technika mnohem jemnější, vytváří krásné kombinace prolínajících se pískových a neutrálních tónů na světlejším základu pro prosluněnné rozzáření vlasů. A nakonec u Ash Brown Paddy používá výraznější členění do sekcí a odstíny, které se liší hloubkou, aby vytvořil extrémnější kontrast. Podívejte se na všechny speciální lekce od našich Ambasadorů na naší IGTV - najdete je pod sekcí Ed(you)cation nebo můžete jednoduše kliknout zde. 

  test
  Paddy McDougall INDOLA Global Amabassador
 • Březnové novinky

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  In this edition of Newsflash, Global INDOLA Ambassador Andy Smith takes us through the haircuts he crafted for our new Street Style Collection. Over on our IGTV under the Ed(you)cation series, you can find all the full-length videos where our Ambassadors guide us through each one of the Spring looks. For the High Contrast Bob, you can learn all there is to know about how to create the perfect bob shape with a square nape. For the Effortless Blonde look, the focus is on creating an airy texture, and here you’ll learn what’s required to make long hair appear soft, yet full. V tomto přehledu novinek nás Globální INDOLA ambasador Andy Smith provede účesy, které vytvořil pro naši novou kolekci Street Style.Na naší IGTV v sekci Ed(you)cation najdete v plné délce všechna videa, ve kterých nás naši Ambasadoři provedou každým stylem z Jarní kolekce. V High Contrast Bob se můžete dozvědět všechno, co potřebujete vědět pro vytvoření dokonalého mikáda se čtvercovým tvarem na zátylku. U stylu Effortless Blonde se zaměřujeme na vytvoření vzdušné struktury, dozvíte se zde, co je nutné k tomu, aby dlouhé vlasy byly hebké, ale zároveň plné. A Ash Brown je o typickém účesu "deka", který bude v roce 2021 mít delší a výraznější podobu. Podívejte se na všechny speciální lekce od našich Ambasadorů na naší IGTV - najdete je pod sekcí Ed(you)cation nebo můžete jednoduše kliknout zde. 

  test
  Andy Smith INDOLA Global Amabassador
 • Jak vytvořit: Money Piece – Precizní zesvětlování a dokonalé tónování

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Money Piece se hlásí o slovo a vzhledem k jeho loňské obrovské popularitě na sociálních sítích se vůbec není čemu divit!V tomto vydání Novinek nám Globální ambasador Paddy McDougall představuje své pojetí tohoto trendového umístění barev. Pro dosažení tohoto superlehkého vysoce kontrastního stylu Money Piece používá náš nový Blonde Expert Zesvětlovač a řadu Pastelů.Jak je uvedeno v podrobném popisu krok za krokem, naprosto zásadní roli tady hraje přesnost při aplikaci zesvětlovače. Dostatečné nasycení produktem a tenké partie zaručí velmi čisté zesvětlování vlasů. A důkladné oddělení vlasů ve fóliích je důležité k tomu, aby developer vytvořil požadované zesvětlení - a aby nedošlo k prosakování zesvětlovače do zbytku vlasů!Aktivní složky v rámci Blonde Expert Hair-Bond technologie pronikají hluboko do vlasového vlákna, vytváří ochrannou vrstvu kolem přirozených vazeb, která je chrání před lámáním a zajišťuje velmi kvalitní výsledek.Tónovací servis s Blonde Expert Pastely je nezbytným krokem k dokončení vzhledu! Paddy vlasy natónoval svým oblíbeným Pastelovým odstínem pro vytvoření tohoto krásného barevného výsledku. Produkt se může aplikovat na vlhké nebo suché vlasy a pro dosažení nejlepších výsledků by mělo být působení kontrolované pohledem. Tento servis je skvělým způsobem, jak provést nápadnou změnu vzhledu Vaší zákaznice bez nutnosti měnit vlasy po celé hlavě – celý podrobný popis krok krok najdete 

  test
  Paddy McDougall INDOLA Global Amabassador
 • Jak vytvořit: Grey Blending s Blonde Expert Highlifts

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  V tomto vydání Novinek nám Ambasadorka Abbey Jarroldová představí, jak s pomocí Blonde Expert Highlifts vytvořit T-sekci s výrazně zesvětleným vzorem pro mimořádně prolnuté barvy a intenzivnější rozzáření blond vlasů. Technika Grey Blending je v salonu velmi žádaná, pomůže vám kašírovat šedé vlasy na základech, které již jsou blond - není nutný zesvětlovač! Blonde Expert Ultra Blonde 1000.0+ Blend poskytuje až 4 úrovně zesvětlení a až 80% kašírování bílých vlasů, je vhodný pro přirozené úrovně 6 a světlejší, s více než 30 % bílých vlasů.Protože šedé vlasy nerostou po celé hlavě rovnoměrně, Abbey smíchala a zkombinovala produkty Blonde Expert Highlifts pro přizpůsobení různé koncentraci šedých vlasů a vytvořila tak rovnoměrnou barvu.A nakonec náš oblíbený tip na dokonalou barvu - zkombinujte Blonde Expert Special Blonde barvy s Blonde Expert Pastely a vytvořte mimořádně přizpůsobený blond výsledek s jedinečnými pastelovými nuancemi!Více o této technice a video najdete 

  test
  Abbey Jarold INDOLA Global Amabassador
 • Rozjasnění s nízkým závazkem s demipermanentní barvou

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Vítejte u červencového vydání našich Novinek! V tomto vydání nám Ambasador Abbey Jarrold ukáže, jak rozzářit o jeden odstín tmavší přirozený základ pomocí INDOLA Permanentní pečující barvy a Color Transformeru vytvářejících jemnou změnu s krátkodobým závazkem. Je to skvělý způsob, jak seznámit novou zákaznici s barvou!Pro provedení ztmavujícího servisu nebo servisu s přímým ukládáním pigmentu jednoduše použijte INDOLA Permanentní pečující barvu ve zvoleném odstínu, smíchaný s Color Transformerem. Stačí, když budete jednoduše dodržovat pravidla a necháte barvu působit; přihlédněte přitom k tomu, jestli se jedná o přirozené vlasy nebo následnou aplikaci, a můžete se do toho pustit! 

  test
  Abbey Jarold INDOLA Global Amabassador
 • Vytvořte vícerozměrné barevné proužky s Color Transformerem

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Vaše srpnové vydání Novinek právě dorazilo! V tomto vydání Ambasador Paddy McDougall ukáže, jak tónovat strategicky umístěné proužky vlasů módním odstínem a INDOLA Color Transformerem. Výrazné odstíny lze proměnit pro vytvoření vícerozměrné barvy pomocí tohoto chytrého triku: Pečlivě vyberte prameny vlasů v horní sekci a předzesvětlete je s Rapid Blonde+ Zesvětlovacího pudru, pak natónujte s vybraným odstínem z řady Červených a Módních odstínů INDOLA Permanentní pečující barvy s Color Transformerem. Pro tento servis je možné použít širokou škálu našich odstínů, jediným limitem je vaše kreativita! 

  test
  Paddy McDougall INDOLA Global Amabassador
 • Jak vytvořit dokonalý Pixie

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Vítejte u červnového vydání našich Novinek! V tomto vydání nás Globální Ambasador Andy Smith provede velmi podrobným popisem jeho techniky pro vytvoření moderně tvarovaného pixie účesu. Naučte se s námi, jak vytvořit dokonalý tvar na zátylku a pak vás provedeme střiháním individualizované ofiny volnou rukou pro moderní pojetí pixie stylu. Andy styl dokončil strukturováním s INNOVA STRUKTRUJÍCÍM Voskem, což je skvělé doporučení i pro domácí použití u zákaznic, které si chtějí svůj pixie účes sami upravovat! 

  test
  Andy Smith INDOLA Global Amabassador
 • Jak vytvořit: Styling 3-v-1 s INDOLA

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Vítejte u zářijových novinek! Tento měsíc vám Ambasador Andy Smith krok za krokem ukáže, jak vytvořit trendy střih a dokonale doladit účes pomocí našich nových stylingových a závěrečných produktů INDOLA.Andy pracuje s technikou inverzního vrstvení dlouhých vlasů, předvede metodu střihu a ukáže vám, jak ho dokončit třemi různými způsoby pro odlišné možnosti stylingu.Více informací o této technice spolu s videem najdete zde. 

  test
  Andy Smith INDOLA Global Amabassador
 • Jak vytvořit: Bezstarostné styly pro novou generaci

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Vaše říjnové novinky jsou tu! Ambasador Andy Smith pro říjen představuje techniku jemného vrstvení, pracuje od krátkých po dlouhé vlasy s lehkým vnitřním zdůrazněním jednotlivých vrstev.Při vytváření tohoto stylu pracuje Andy s novou Detoxikační řadou ACT NOW! pro péči i styling a vytváří přirozený lesk a uvolněnou strukturu plnou pohybu.Více informací o této technice spolu s videem najdete 

  test
  Andy Smith INDOLA Global Amabassador
 • Jak vytvořit: Kreativní měděný multitonální efekt

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Je čas na listopadové novinky! Naše INDOLA Ambasadorka Abbey Jarrold vám ukáže techniku pro kompletní styl s použitím produktů INDOLA Colorblaster a Blonde Expert. Vytváří krásný akcent rámující obličej doplněný použitím měděného Colorblasteru na všechny zbývající vlasy.Více informací o této technice spolu s videem najdete 

  test
  Abbey Jarold INDOLA Global Amabassador
 • Jak vytvořit: Výrazné umístění barvy

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Začněte nový rok výrazným prohlášením! Tento měsíc nám Abbey ukáže, jak vytvořit výrazné barevné umístění pomocí Rapid Blonde a Colorblasteru.Více informací o této technice spolu s videem najdete 

  test
  Abbey Jarold INDOLA Global Amabassador
 • Jak vytvořit: Colour Melting

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Přišel únor a s ním i naše Novinky! Paddy vám vysvětlí, jak vytvořit dokonalé prolnutí barev - plynulé splynutí základní barvy do melíru s použitím našeho Color Transformeru. Více informací o této technice spolu s videem najdete 

  test
  Paddy McDougall INDOLA Global Amabassador
 • Jak vytvořit: úžasné vintage vlny

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  V tomto vydání Novinek nám Andy ukáže, jak vytvořit úžasné vintage vlny, a to pomocí návodu krok za krokem, který obsahuje i doporučení jeho oblíbených produktů INDOLA.Více informací o této technice spolu s videem najdete 

  test
  Andy Smith INDOLA Global Amabassador
 • Jak: Vytvořit krásnou pastelovou blond barvu vlasů

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Nastal čas na náš nový měsíční Newsflash. Tentokrát nám nový člen našeho týmu #indolaselected Mile představuje krásný sofistikovaný Balayage styl zjemněný pastelovými odstíny. Inspirujte se touto melírovací technikou.Více informací o této technice spolu s videem najdete 

  test
  Mile Kumurov INDOLA #indolaselected member
 • Jak: Neutralizovat teplé blond vlasy

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Tento díl se zaměřuje na neutralizaci nežádoucích teplých podtónů blond vlasů. Abbey nám ukáže, jak dosáhnout silných a lesklých vlasů pomocí optimální péče a zároveň dodat blond vlasům studený směr.Více informací o této technice spolu s videem najdete 

  test
  Abbey Jarold INDOLA #indolaselected member
 • Jak: Vytvořit střih a styling neviditelných vrstev s ACT NOW!

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Náš měsíční Newsflash právě dorazil! Tento měsíc Andy představuje moderní neviditelný vrstvený účes se dvěma variantami stylingu s ACT NOW! Zjistěte, jak tento přirozený střih vytváří dokonalý základ pro snadné zachování účesu při domácím použití.Více informací o této technice spolu s videem najdete 

  test
  Andy Smith INDOLA Global Amabassador
 • Jak: vytvořit pomocí ACT NOW! bublinkový culík inspirovaný celebritami

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Je čas na nový díl našeho měsíčníku Newsflash! Tentokrát nás Andy inspiruje moderní verzí bublinkového culíku vytvořeného s použitím nových stylingových produktů ACT NOW!.Více informací o této technice spolu s videem najdete 

  test
  Andy Smith INDOLA Global Amabassador
 • Jak vytvořit: rychlé Xpress krytí šedých vlasů v T-sekci

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  V tomto dílu Abbey ukazuje, jak provést xpress barvicí servis pro krytí šedých vlasů v T-sekci. Tato technika je dokonalým řešením pro zachování barvy vlasů.Více informací o této technice spolu s videem najdete 

  test
  Abbey Jarold INDOLA #indolaselected member